Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

306,00 Kč

Studentský batoh - Ornamenty

458,00 Kč

Studentský batoh be.active - květy

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

673,00 Kč

Batoh Minecraft Multi Character

730,00 Kč
s DPH

Studentský batoh Hash - Fancy.

834,00 Kč
s DPH

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

862,00 Kč

Batoh Minecraft - černý

863,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem vhodný od 4. třídy.

893,00 Kč
s DPH

Studentský batoh OXY Zero grey. Rozměry: 48 x 26 x 20 cm. Objem: 22 l. Nosnost: 8 kg. Nízká hmotnost: 750 g

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

1107,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

1154,00 Kč
s DPH

Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT.

1231,00 Kč

Školní aktovka pro prvňáčky NEW GENERATION Jeans Girl

1231,00 Kč

Školní aktovka pro prvňáčky NEW GENERATION Jednorožec

208,00 Kč

do týdne
Pláštěnka na školní tašky, žlutá

1221,00 Kč

skladem
Set tvoří školní batoh pro první stupeň s kovovým zámečkem a anatomickými zády, penál s jednou klopou, etue a velký sáček s kapsou na zip.
-29%Akce

549,00 Kč

Studentský batoh be.adventurer, fialový

1200,00 Kč

do týdne
Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

95,00 Kč

Reflexní potah žlutý

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel