Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

69,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

86,00 Kč
s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

276,00 Kč

Dětský předškolní batoh GORMITI

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

800,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

816,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

834,00 Kč
s DPH
Dvoukomorový batoh s polstrovanou kapsou na notebook (15,4“)

839,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem vhodný od 4. třídy.

872,00 Kč
s DPH

Pohodlná a prostorná aktovka s motivem Pavouk s množstvím reflexních prvků pro větší bezpečnost

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

1107,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

1185,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh OXY.

1191,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh OXY.

1194,00 Kč
s DPH

Temně modrá se na výsluní módních barev hřeje už hezky dlouho. My jsme ji zkombinovali s neonově zelenou a celé jsme to doladili decentními šedými detaily.

1280,00 Kč
s DPH

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

1544,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 3. třídy základní školy. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno, zpevněné boky batohu pro stabilitu batohu. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky.

1823,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER WIZZARD patří ke špičce ve své kategorii.

2040,00 Kč
s DPH

3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.

1200,00 Kč
s DPH

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

145,00 Kč
s DPH

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: