Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

240,00 Kč

Školní taška Smart - Formule

360,00 Kč
s DPH

Tento batoh vrací do života plastové láhve, ze kterých by se jinak stal odpad. Výsledný materiál je lehký, odolný a dlouho vydrží.

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

730,00 Kč
s DPH

Studentský batoh Hash - Fancy.

890,00 Kč
s DPH

Školní aktovka RANDEZVOUS určená pro žáky prvního stupně.

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh má tři hlavní kapsy. Na přední kapse batohu je dole našita menší kapsa.

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

981,00 Kč
s DPH

Lehký batoh na školní i pracovní potřeby s řadou kapes, polstrovanými popruhy a hrudní přezkou.

988,00 Kč

Školní batoh Head - Gamer

Školní batoh Core Logo Reflex

s DPH

Ergonomický školní batoh se třemi samostatně uzavíratelnými komorami s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet.

Školní batoh Skate Moon

1559,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

1608,00 Kč
s DPH

1.-3.třída ZŠ. Tříkomorový školní batoh pro chlapce do první třídy s motivem kostiček a postaviček. Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem. Prostorný batoh s organizérem. Klip na klíče. Polstrované dno. Plastové nožky. Reflexní prvky. Hmotnost jen 0,92 kg.

1723,00 Kč
s DPH

Školní set pro prvňáčka s motivem vesmíru. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

2139,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip.

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel