Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

364,00 Kč
s DPH

Malý termobatůžek, který má zesílené stěny a tím pomáhá ochránit svačinu nebo pití před sluncem nebo mrazem.
AkcePoslední kusy

68,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

140,00 Kč
s DPH

Univerzální pláštěnka na jakýkoliv batoh s výraznou barvou.

276,00 Kč

Dětský předškolní batoh GORMITI

434,00 Kč
s DPH

Batoh má tři objemné komory. Zadní komoru jsme vybavili polstrovanou kapsou na notebook do velikosti 15,4”. V prostřední komoře je pořadač na psací potřeby a malá kapsa na zip na drobnosti, doklady atd.

435,00 Kč
s DPH

Studentský batoh vhodný pro 2. stupeň a střední školy.

509,00 Kč
s DPH

Funkční dvoukomorový školní nebo sportovní batoh.

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.
-29%Akce

640,00 Kč
s DPH

Studentský 1 komorový batoh Head.

719,00 Kč
s DPH

2 komorový batoh vhodný pro druhý stupeň ZŠ.

797,00 Kč
s DPH

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

834,00 Kč
s DPH
Dvoukomorový batoh s polstrovanou kapsou na notebook (15,4“)

863,00 Kč

Dvoukomorový studentský batoh

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

939,00 Kč
s DPH

Školní aktovka EMIPO je určena pro budoucí prvňáčky.

1060,00 Kč
s DPH

Velmi lehký tříkomorový školní batoh, určený pro 2. stupeň základní školy a studenty středních škol. Rozměry batohu 360 x 430 x 230 mm. Váha 870 g.

1129,00 Kč
s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

1138,00 Kč
s DPH

Studentský batoh fashion kytky.

1138,00 Kč
s DPH

Studentský batoh z kolekce OXY One je anatomicky tvarovaný, s polstrovanou zádovou konstrukcí Soft. Díky polstrovaným ramenním popruhům a hrudním popruhům lze batoh nastavit tak, aby správně seděl na zádech studenta.

1169,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh Sweet Horse.

1325,00 Kč

Tříkomorový studentský batoh

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: