Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

69,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

86,00 Kč
s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

227,00 Kč
s DPH

Dětský batůžek pro menší děti.

276,00 Kč

Dětský předškolní batoh GORMITI

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

762,00 Kč
s DPH

Školní batoh ze série be.urban od německé firmy Herlitz.

797,00 Kč
s DPH

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

800,00 Kč
s DPH

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

834,00 Kč
s DPH
Dvoukomorový batoh s polstrovanou kapsou na notebook (15,4“)

839,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem vhodný od 4. třídy.

839,00 Kč

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

1107,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

1138,00 Kč
s DPH

Studentský batoh fashion kytky.

1145,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh OXY.

1164,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky

1185,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh OXY.

1425,00 Kč
s DPH

Tříkomorový školní batoh s motivem Emoji.

1451,00 Kč
s DPH

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro mobilní telefon a stravenky.

1579,00 Kč
s DPH

Čtyřkomorový školní batoh pro kluky i holky, prostorný. Polstrovaný zádový systém batohu, se zdravotním posudkem, s vnitřním ergonomickým rámem. Polstrované ramenní popruhy, batoh s plastovými nožkami a reflexními prvky. Boční kapsy na láhev na zip. Svými rozměry vhodný pro 3-5 třídu.
Doprava zdarma Akce

2040,00 Kč
s DPH

3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.
Doprava zdarma Akce

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: