Studentský batoh SURI 20028

Studentský batoh SURI 20028

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 18.5.2021 15:49:00

Popis Studentský batoh SURI 20028

O potisk ve stylu etno jste si často psali, proto jsme v letošním roce pro holky ušili praktický, objemný, dvoukomorový batoh SURI v modrých barvách a fialovými detaily na zipech a v zádové části. Tak co holky, líbí?
Záda batohu jsou měkce polstrovaná tak, aby docházelo k správnému proudění vzduchu mezi vašimi zády a batohem. Navíc je zádová část pevněna lehkým hliníkovým rámem, který drží tvar zad v anatomicky správném prohnutí. Polstrované, nastavitelné ramenní popruhy zajistí pohodlné každodenní nošení batohu i při velkém nákladu. Jeho váhu správně rozložíte i díky výškově nastavitelnému hrudnímu dopnutí.
Dvě hlavní komory pojmou všechno potřebné učení, ale klidně i věci na kroužky, nebo na výlety. Zadní komora batohu je objemnější než přední, radíme do ní dát ten nejtěžší náklad. Na zádové části zadní komory je přišitá polstrovaná kapsa. Můžete ji použít na cokoliv, co je potřeba mít jako v bavlnce - na notebook (do maximální velikosti 15,4”), nebo třeba na tablet. Vejdou se ale do ní klidně i složky nebo sešity A4. Na kapse je našitá ještě jedna menší polstrovaná kapsa, kterou můžete použít třeba na mobil, tablet či powerbanku.
Přední komora je užší, nabízí prostor pro uložení dalších školních potřeb. V komoře je ještě praktická síťová kapsička na zip. Praktické menší kapsičky najdete na obou bocích batohu. Na jednom boku je jednoduchá zipová kapsa na drobnosti, na druhém pak síťová kapsa, do které se vejde i větší PET lahev, kterou utáhnete díky kompresnímu popruhu k tělu batohu.
Reflexní prvky jsou decentně umístěny na všech stranách batohu - na čele, bocích i ramenních popruzích. Na přední části batohu jsou dvě menší kapsy na zip. Můžete je využít třeba jako kaspu na svačinku, druhou jako kapsu na penál ETUE 20028.
Něco navíc:

• poutko na přenášení batohu v ruce
  • decentní, ale funkční reflexní prvky
  • zátěr proti dešti
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA
Hmotnost: 1.28 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 44 x 21 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 9.00 kg

Vaše názory Studentský batoh SURI 20028

Máte s tímto produktem Studentský batoh SURI 20028 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh SURI 20028 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)