Zdravé láhve na pití

Láhev na vodu s difuzérem a držákem,plast,0,8l

17,00 Kč
s DPH
NÁHRADNÍ ZÁTKA pro případ, že ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže láhev spolehlivě utěsnit. Výhodou je též možnost použitím různobarevných zátek odlišit láhve sourozenců, kamarádů a kamarádek.

s DPH

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.

209,00 Kč
s DPH

ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová láhev pro každodenní použití pro každého.

249,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev Harmonie 1,0l je největší z objemových řad Zdravých lahví. Krásný harmonický design ocení ženy a dívky všeho věku.

40,00 Kč
s DPH
Nová R&B krytka FLOPPY je praktický doplněk ke Zdravé láhvi.

s DPH

Láhev na pití nejen pro prvňáčka se sovičkou.

s DPH

Zdravá láhev Vám pomáhá dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu.

239,00 Kč

239,00 Kč

249,00 Kč
s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová láhev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu láhev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

219,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev velmi dobře poslouží při každodenním používání jako dětská lahev nebo lahev do školy. V lahvi se netvoří plísně ani zápach.

219,00 Kč

230,00 Kč
s DPH

Skleněná láhev ideální pro outdoorové a sportovní aktivity, na cesty, na doma, do kanceláře i do školy.

100,00 Kč
s DPH

Láhev na pití je nezbytnou součástí výbavy každého školáka, protože pomáhá dodržovat pitný režim dítěte. Obal láhve pomáhá udržet pití teplé nebo naopak studené. Obal se zapínáním na zip se dá lehce sundat a obal i láhev samostatně umýt.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel