Zdravé láhve na pití

-67%Akce

100,00 Kč
s DPH

Láhev na pití je nezbytnou součástí výbavy každého školáka, protože pomáhá dodržovat pitný režim dítěte. Obal láhve pomáhá udržet pití teplé nebo naopak studené. Obal se zapínáním na zip se dá lehce sundat a obal i láhev samostatně umýt. Součástí je i nastavitelný popruh na rameno.
-67%Akce

140,00 Kč
s DPH

Aluminiová lahev ZAK o objemu 400 ml je vyráběna z jednoho kusu hliníku, což zajišťuje její vysokou životnost.
-42%Akce

10,00 Kč
s DPH
HUBICE je alternativa zátky, vhodná pro sportovce při sportech, kde se používá ochranná mřížka na tvář (hokej, florbal,…), pro nejmenší, seniory a postižené, protože usnadňuje pití z láhve.

15,00 Kč
s DPH
NÁHRADNÍ ZÁTKA pro případ, že ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže láhev spolehlivě utěsnit. Výhodou je též možnost použitím různobarevných zátek odlišit láhve sourozenců, kamarádů a kamarádek.

s DPH

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.

s DPH

ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

239,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev Harmonie 1,0l je největší z objemových řad Zdravých lahví. Krásný harmonický design ocení ženy a dívky všeho věku.

35,00 Kč
s DPH
Nová R&B krytka FLOPPY je praktický doplněk ke Zdravé láhvi.

Láhev na pití Mystery.

s DPH

Láhev na pití nejen pro prvňáčka se sovičkou.

219,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev Déčko Svět 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá láhev Vám pomáhá dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: