Zdravé láhve na pití

207,00 Kč
s DPH

Láhev na pití je nezbytnou součástí výbavy každého školáka, protože pomáhá dodržovat pitný režim dítěte
Poslední kusy

10,00 Kč
s DPH
HUBICE je alternativa zátky, vhodná pro sportovce při sportech, kde se používá ochranná mřížka na tvář (hokej, florbal,…), pro nejmenší, seniory a postižené, protože usnadňuje pití z láhve.

15,00 Kč
s DPH
NÁHRADNÍ ZÁTKA pro případ, že ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže láhev spolehlivě utěsnit. Výhodou je též možnost použitím různobarevných zátek odlišit láhve sourozenců, kamarádů a kamarádek.

s DPH

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.

s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

229,00 Kč

229,00 Kč

s DPH

Zdravá lahev Harmonie 1,0l je největší z objemových řad Zdravých lahví. Krásný harmonický design ocení ženy a dívky všeho věku.

s DPH

ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

35,00 Kč
s DPH
Nová R&B krytka FLOPPY je praktický doplněk ke Zdravé láhvi.

s DPH

Láhev na pití motiv Sova.

s DPH

Zdravá lahev Déčko Svět 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá lahev Déčko Ovečky 500 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Láhev má atest zaručující hygienickou a zdravotní nezávadnost.

s DPH

Zdravá láhev 700ml vyrobená ze speciálního materiálu pro lékařské a farmaceutické účely.

s DPH

Zdravá lahev 700 ml je unikátní nápojová láhev vyrobená ze speciálního materiálu, vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely.Barva transparentní.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: