Zdravé láhve na pití

FreeWater láhev 0,7l Fotbalista zelená, FREEWATER

10,00 Kč
s DPH
HUBICE je alternativa zátky, vhodná pro sportovce při sportech, kde se používá ochranná mřížka na tvář (hokej, florbal,…), pro nejmenší, seniory a postižené, protože usnadňuje pití z láhve.

15,00 Kč
s DPH
NÁHRADNÍ ZÁTKA pro případ, že ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže láhev spolehlivě utěsnit. Výhodou je též možnost použitím různobarevných zátek odlišit láhve sourozenců, kamarádů a kamarádek.

s DPH

Láhev se záklopkou je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a slouží jako praktický doplněk výbavy žáka, umožňující dodržování pitného režimu i mimo domov či školu. Objem 0,5 l.

239,00 Kč
s DPH

Zdravá lahev Harmonie 1,0l je největší z objemových řad Zdravých lahví. Krásný harmonický design ocení ženy a dívky všeho věku.

40,00 Kč
s DPH
Nová R&B krytka FLOPPY je praktický doplněk ke Zdravé láhvi.

Láhev na pití Mystery.

s DPH

Láhev na pití nejen pro prvňáčka se sovičkou.

s DPH

Zdravá láhev Vám pomáhá dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu.

s DPH

Zdravá láhev láhev pro každodenní použití pro každého. Objem 0,7l.

s DPH

Zdravá láhev láhev pro každodenní použití pro každého.

239,00 Kč
s DPH

Zdravá láhev je unikátní nápojová láhev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu láhev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.

489,00 Kč
s DPH

Výhodný set Hippies, který obsahuje: Zdravou láhev s náhradní zátkou, svačinový box zdravá sváča a krytku Floppy.

230,00 Kč
s DPH

Skleněná láhev ideální pro outdoorové a sportovní aktivity, na cesty, na doma, do kanceláře i do školy.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel