Školní batohy od 3. třídy

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

2291,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER ELITE je vypracován k naprosté dokonalosti. Je dvoukomorový. Zadní komora má polstrovanou velkou kapsu pro bezpečné uložení notebooku.
Doprava zdarma Akce

988,00 Kč

Školní batoh Head - Gamer

2139,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip.
Doprava zdarma Akce

1134,00 Kč
s DPH

Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT vyniká ergonomicky tvarovanými zády, nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a hrudním popruhem, díky kterým se pohodlně nosí.

1200,00 Kč
s DPH

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový prostorný školní batoh pro dívky od třetí třídy.

s DPH

Třpytivý dvoukomorový batoh s motivem jednorožce a plyšovým přívěskem se bude dobře nosit (nejen) těm nejmenším dětem.

1549,00 Kč
s DPH

Školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost. Batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm.

1199,00 Kč
s DPH

Dvě velké komory, tři přední kapsičky a popruhy na čele batohu - parádní kombinace pro holky od druhého stupně až po VŠ

s DPH

Objemný batoh s dvěma komorami a dvěma hlubokými kapsami pro všechny bojovníky s učením na prvním stupni ZŠ. Střih batohu LYNN je velmi objemný. Bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně ZŠ. Vzhledem k velkému objemu jej doporučujeme od druhé třídy ZŠ/cca 125 cm.

s DPH

Dvoukomorový objemný batoh pro starší školáky.

1199,00 Kč
s DPH

Dvě komory a dvě přední kapsy na všechno učivo pro dívky v 2. – 5. třídě ZŠ. Navíc se stříbrným potiskem noční oblohy...

s DPH

Tři komory a hluboká přední kapsa - náš nejuniverzálnější batoh pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Batoh pro malé školačky v prvních třídách ZŠ, lehký a praktický, ozdobený obrázkem s kytkami a vílou.

s DPH

Dvoukomorový batoh lehký batoh pro milovníky monster jamů s pneumatikou jako přívěskem! Ideální do 1. – 3. třídy ZŠ.

1749,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový batoh KIMI s malou přední kapsou vyhovuje všem dívkám na prvním stupni ZŠ. Je vyšší, proto jej doporučujeme od 2. třídy, sloužit bude klidně až do páté.

1749,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový objemný střih batohu KIMI je ideální pro školáky od 2. třídy. Sloužit bude klidně až do páté.

s DPH

Batoh LYNN s dvěma komorami a dvěma hlubokými kapsami pro všechny starší bojovníky s učením na prvním stupni ZŠ. Bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně!

s DPH

Dvoukomorový batoh s organizérem v přední komoře pro starší školačky na prvním stupni ZŠ.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh s dvěma předními kapsami a spoustou reflexních prvků pro starší školáky na prvním stupni ZŠ. Poslouží i na začátku druhého stupně ZŠ.

1999,00 Kč
s DPH

Školní batoh z originální kolekce Minecraft: Alex & Steve .

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel