Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

s DPH

Batoh pro všechny holky od 150 cm, které potřebují batoh s velkým objemem a stylovým lookem.

s DPH

Objemný dvoukomorový model batohu pro kluky.

Nejobjemnější dívčí studentský batoh

s DPH

Dvoukomorový klučíčí batoh pro všestranné použití

s DPH

Velký objem, dvě komory, dvě malé kapsy na přední části batohu, ideální kombinace pro 2. stupeň ZŠ, středoškolačky i vysokoškolačky.

s DPH

Jemné, elegantní květy a funkční design jsou hlavní vychytávky sportovně elegantního batohu, který ocení hlavně studentky na druhém stupni ZŠ a středoškolačky.

s DPH

Objemný dvoukomorový batoh pro starší školáky na prvním stupni ZŠ.

1780,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER WIZZARD patří ke špičce ve své kategorii.

s DPH

Dvoukomorový studentský batoh pro dívky na druhém stupni ZŠ, ale i na střední či vysoké škole.

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 3. třídy základní školy.

s DPH

Objemný dvoukomorový batoh pro starší školáky na prvním stupni ZŠ.

s DPH

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda v bederní oblasti, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky na prvním stupni ZŠ

s DPH

Vhodný od 6. třídy ZŠ. Dvoukomorový, prostorný studentský batoh pro kluky a holky. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Polstrovaná kapsa na notebook v hlavní komoře. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky. Separační kapsa.

1899,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový školní batoh s dvěma předními kapsami pro starší kluky na 1. stupni ZŠ. Pohodlně ale vydrží i na začátek 2. stupně ZŠ.
DárekDoprava zdarma
Sleva 100 Kč
Jako dárek dostanete Sleva 100 Kč ZDARMA
ZDARMA

1949,00 Kč
s DPH

Studentský batoh. Tříkomorový, prostorný.

2170,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER ELITE je vypracován k naprosté dokonalosti. Je dvoukomorový. Zadní komora má polstrovanou velkou kapsu pro bezpečné uložení notebooku.

2490,00 Kč
s DPH

Školní aktovkový set, který obsahuje aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky a jako bonus zdravou láhev.

228,00 Kč
s DPH

Dětský kufřík vhodný nejen pro začínajícího školáka.

1370,00 Kč
s DPH

Školní aktovka pro žáky prvního stupně ZŠ.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: