Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

1799,00 Kč
s DPH

Školní batoh LYNN pro všechny obdivovatele hlubokého vesmíru.

1799,00 Kč
s DPH

Batoh střihu MIRA je superobjemný, proto jej doporučujeme od 2. třídy ZŠ, klidně ale svým objemem vydrží i na začátku druhého stupně ZŠ. Navíc se super potiskem à la minecraft. Líbí?

1849,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky na prvním stupni ZŠ

1849,00 Kč
s DPH

Objemný dvoukomorový batoh pro dívky s motivem hvězd od 2.třídy ZŠ.

1899,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový školní batoh s dvěma předními kapsami pro starší kluky na 1. stupni ZŠ. Pohodlně ale vydrží i na začátek 2. stupně ZŠ.

1949,00 Kč
s DPH

Studentský batoh. Tříkomorový, prostorný.

2170,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER ELITE je vypracován k naprosté dokonalosti. Je dvoukomorový. Zadní komora má polstrovanou velkou kapsu pro bezpečné uložení notebooku.

2490,00 Kč
s DPH

Školní aktovkový set, který obsahuje aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky a jako bonus zdravou láhev.

299,00 Kč
s DPH

Dětský kufřík vhodný nejen pro začínajícího školáka.

1370,00 Kč
s DPH

Školní aktovka pro žáky prvního stupně ZŠ.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

70,00 Kč

2 - 5 dnů
Reflexní potah žlutý

74,00 Kč

skladem
Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

180,00 Kč
s DPH

Vak na záda s motivem Jednorožec bílý.

180,00 Kč

Školní kufřík 34cm.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrotyrkysovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s aztek motivem. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrozeleném provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrorůžovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v tmavěmodrém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel