Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

s DPH

Tříkomorový školní batoh pro malé hokejisty, vhodný od 1. do minimálně 4. třídy ZŠ.

s DPH

Naše novinka, lehký batoh ve střihu ELLY, bude vyhovovat všem klukům, ale třeba i dívkám nejméně do 4. třídy ZŠ.

s DPH

Studentský dvoukomorový batoh pro 2. stupeň ZŠ, SŠ, VŠ. Batoh má pevná polstrovaná záda s výztuhou, nastavitelné ramenní popruhy, hrudní přezku.

s DPH

Studentský batoh z kolekce Street Hit, velikostně ideální pro středoškoláka i žáka 2.stupně ZŠ.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro malé i velké studenty.

s DPH

Univerzální dvoukomorový studentský batoh pro kluky, nebo i dívky, co nevyznávají růžovou. Vhodné od 2. stupně ZŠ, středoškoláky, ale i studenty VŠ. Pevná záda, zvětšený objem.

s DPH

Stříbrný hit mezi tříkomorovými batohy pro dívky na druhém stupni ZŠ a středoškolačky.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro dívky v 1. – 4. třídě, vhodný i pro školačky na prvním stupni ZŠ, objemný, ale lehký střih.

s DPH

Batoh s roztomilými pejsky pro nejmenší holčičky!

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 4. třídy základní školy. Nový zádový systém Air flow MAX system Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno. Organizér, reflexní prvky, boční síťované kapsy na láhev.

s DPH

Tříkomorová stálice mezi školními batohy pro kluky od 2. třídy a výše.

s DPH

Chlapecký dvoukomorový batoh s designem písmenek pro chlapce od 2. do 5. třídy. Tvarovaná polstrovaná záda s tvarovanou hliníkovou výztuhou, hrudní pás a nastavitelné ramenní popruhy.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro dívky do 1. – 4. třídy ZŠ.

1720,00 Kč
s DPH

Školní batohový set obsahuje: Školní batoh, dvouklopový penál a sáček s velkou kapsou na zip.

1739,00 Kč
s DPH

Školní batoh GALAXY 6 B je tříkomorový dívčí školní batoh s motivem motýlků, část motýlků vyšita stříbrnou nití. Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

s DPH

Batoh s motivem fotbalového míče, hlubokou přední kapsou a třemi komorami – prostě hattrick pro všechny školáky na prvním stupni ZŠ! Vhodný od 1. do 5. třídy ZŠ.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky od 2. do 5. třídy ZŠ s komiksovým motivem.

s DPH

Praktická novinka mezi našimi dvoukomorovými batohy.

s DPH

Nový dvoukomorový batoh pro studenty.

s DPH

Batoh pro všechny holky od 150 cm, které potřebují batoh s velkým objemem a stylovým lookem.

s DPH

Objemný dvoukomorový model batohu pro kluky.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: