Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový prostorný školní batoh pro dívky od třetí třídy.

1545,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Ergo One vhodná pro budoucí prvňáčky.

1545,00 Kč
s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

1599,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

s DPH

Pozor robot! Na lehkém dvoukomorovém batohu pro malé školáky, batoh vhodný i pro drobné prvňáčky, objemem vystačí minimálně pro 1. až 3. třídu.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky na prvním stupni ZŠ

s DPH

Dvoukomorový střih KIMI je objemný, ale subtilní, proto vyhovuje všem školákům na prvním stupni ZŠ.

s DPH

Batoh ENDY s kočičkou a chlupatou bambulkou je ideální pro dívky od první třídy, velikostně ale určitě vydrží minimálně do 3. třídy ZŠ. A navíc, váží pouhých 0,86 kg!

s DPH

Dvoukomorový ultralehký batoh pro malé paleontology do prvních tříd ZŠ. Díky své váze můžeme doporučit i pro prvňáčky pod 120 cm.

s DPH

Praktický dvoukomorový střih pro dívky na prvním stupni ZŠ. Je vyšší, doporučujeme jej od 2. třídy, sloužit bude až do páté.

s DPH

Tříkomorová stálice pro všechny dívky na prvním stupni ZŠ!

s DPH

Tříkomorový školní batoh s vojenským motivem!

s DPH

Batoh s vyměnitelnými obrázky kočiček pro nejmenší školačky!

s DPH

Tříkomorový školní batoh pro malé hokejisty, vhodný od 1. do minimálně 4. třídy ZŠ.

s DPH

Studentský dvoukomorový batoh pro 2. stupeň ZŠ, SŠ, VŠ. Batoh má pevná polstrovaná záda s výztuhou, nastavitelné ramenní popruhy, hrudní přezku.

s DPH

Studentský batoh z kolekce Street Hit, velikostně ideální pro středoškoláka i žáka 2.stupně ZŠ.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro malé i velké studenty.

s DPH

Univerzální dvoukomorový studentský batoh pro kluky, nebo i dívky, co nevyznávají růžovou. Vhodné od 2. stupně ZŠ, středoškoláky, ale i studenty VŠ. Pevná záda, zvětšený objem.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro dívky v 1. – 4. třídě, vhodný i pro školačky na prvním stupni ZŠ, objemný, ale lehký střih.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel