Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

s DPH

Dvoukomorový batoh pro dívky v 1. – 4. třídě, vhodný i pro školačky na prvním stupni ZŠ, objemný, ale lehký střih.

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 4. třídy základní školy. Nový zádový systém Air flow MAX system Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno. Organizér, reflexní prvky, boční síťované kapsy na láhev.

s DPH

Chlapecký dvoukomorový batoh s designem písmenek pro chlapce od 2. do 5. třídy. Tvarovaná polstrovaná záda s tvarovanou hliníkovou výztuhou, hrudní pás a nastavitelné ramenní popruhy.

1739,00 Kč
s DPH

Školní batoh GALAXY 6 B je tříkomorový dívčí školní batoh s motivem motýlků, část motýlků vyšita stříbrnou nití. Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky od 2. do 5. třídy ZŠ s komiksovým motivem.

s DPH

Praktická novinka mezi našimi dvoukomorovými batohy.

s DPH

Dvoukomorový studentský batoh zcela nového střihu

s DPH

Nový dvoukomorový batoh pro studenty.

s DPH

Batoh pro všechny holky od 150 cm, které potřebují batoh s velkým objemem a stylovým lookem.

s DPH

Objemný dvoukomorový model batohu pro kluky.

Nejobjemnější dívčí studentský batoh

s DPH

Dvoukomorový klučíčí batoh pro všestranné použití

s DPH

Velký objem, dvě komory, dvě malé kapsy na přední části batohu, ideální kombinace pro 2. stupeň ZŠ, středoškolačky i vysokoškolačky.

s DPH

Jemné, elegantní květy a funkční design jsou hlavní vychytávky sportovně elegantního batohu, který ocení hlavně studentky na druhém stupni ZŠ a středoškolačky.

s DPH

Objemný dvoukomorový batoh pro starší školáky na prvním stupni ZŠ.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh s motýlky pro holky na prvním stupni ZŠ. Vhodný pro dívky od 2. do 5. třídy, pevná záda s hliníkovou výztuhou, objemný, ale i přesto velmi lehký.

1780,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER WIZZARD patří ke špičce ve své kategorii.

s DPH

Dvě komory, organizér a hluboká přední kapsa - parádička s oblíbeným motivem pro kluky na prvním stupni ZŠ!

s DPH

Dvoukomorový studentský batoh pro dívky na druhém stupni ZŠ, ale i na střední či vysoké škole.

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 3. třídy základní školy.

s DPH

Objemný dvoukomorový batoh pro starší školáky na prvním stupni ZŠ.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel