Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

s DPH

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

s DPH

Tříkomorový prostorný školní batoh pro dívky od třetí třídy.

s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

s DPH

valitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí Butterfly.

s DPH

Úplná střihová novinka pro dívky od 1. do 4. třídy ZŠ.

s DPH

Školní aktovka Ergo One vhodná pro budoucí prvňáčky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy EMIPO s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

1590,00 Kč
s DPH

Školní batoh 2v1 BAR je dvoudílný a čtyřkomorový.

s DPH

Školní aktovká VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky

s DPH

Dvoukomorový lehký batoh pro malou vílu. Lehký batoh jako pírko je určen pro dívky v 1.-3. třídě ZŠ.

s DPH

Pozor robot! Na lehkém dvoukomorovém batohu pro malé školáky, batoh vhodný i pro drobné prvňáčky, objemem vystačí minimálně pro 1. až 3. třídu.

s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro kluky na prvním stupni ZŠ

s DPH

Dvoukomorový batoh pro slečny ve 2. až 5. třídě.

s DPH

Dvoukomorový střih KIMI je objemný, ale subtilní, proto vyhovuje všem školákům na prvním stupni ZŠ.

s DPH

Chlapecký dvoukomorový batoh se vzorečky pro kluky od druhé do páté třídy. Pevná polstrovaná záda s lehkou hliníkovou výztuhou hrudní pás a nastavitelné ramenní popruhy.

s DPH

Tříkomorová stálice pro všechny dívky na prvním stupni ZŠ!

s DPH

Tříkomorový školní batoh s vojenským motivem!

s DPH

Tříkomorová stálice pro všechny berušky na prvním stupni ZŠ!

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: