Batohy na notebook

2291,00 Kč
s DPH

Studentský batoh WALKER ELITE je vypracován k naprosté dokonalosti. Je dvoukomorový. Zadní komora má polstrovanou velkou kapsu pro bezpečné uložení notebooku.

s DPH

Ergonomický školní batoh se třemi samostatně uzavíratelnými komorami s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet.

Ergonomický školní batoh.

Ergonomický školní batoh.

1378,00 Kč
s DPH

Batikovaný studentský batoh s extra lehkým zádovým systém.

988,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a tajnou kapsou na zádech proti zlodějům. Pření kapsa na zip, organizér, menší drobná kapsa na zip. Skrytý reflex. Boční kapsa na láhev, hrudní páska.

1481,00 Kč

1481,00 Kč

1849,00 Kč
s DPH

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda v bederní oblasti, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

1499,00 Kč
s DPH

Lehký, jednokomorový studentský batoh YOKO.

1690,00 Kč
s DPH

Tříkomorový prostorný studentský batoh Bagmaster Energy je pro všechny mladé slečny od 4. třídy. Má kapsu na notebook a látkový vývod na sluchátka. Díky anatomickému tvarování a příjemnému polstrování perfektně sedí na zádech.

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový, prostorný školní batoh vhodný od 3. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér. Separační kapsa v hlavní komoře, batoh vhodný pro A4 a školní desky. Reflexní prvky.

159,00 Kč
s DPH

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

1799,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový studentský batoh pro dívky na druhém stupni ZŠ, ale i na střední či vysoké škole.

1749,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový studentský batoh vhodný pro 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale klidně i VŠ pevná polstrovaná záda s hliníkovou výztuhou nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pásek

1749,00 Kč
s DPH

Girl power! Dívčí dvoukomorový batoh s dvěma předními kapsami a potiskem s kytkami.

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel