Psací potřeby

184,00 Kč
s DPH

My.Pen je nejrychlejší a nejspolehlivější bombičkové pero ve své třídě. Bez pijáku, bez třepání a bez kaněk - díky technologii ink-flow system.

20,00 Kč
s DPH

Oblíbené Tornado s trojúhelníkovou úchopovou částí s "masážními body", které aktivují na bříškách prstů hmatové receptory, a tím je zaručeno jisté držení a zdravé psaní bez únavy

27,00 Kč

33,00 Kč
s DPH

Mechanická tužka pro běžné psaní se zesílenou tuhou 1,3 mm. Tuha se nemusí ořezávat. Pogumovaný povrch pro příjemné držení. Zasouvací tuha. Mix barev.

33,00 Kč
s DPH

Pryž trojúhelníková - trojhranný úchop tužky. Cena za 1ks.

38,00 Kč
s DPH

Bezbolestný a snadný způsob tetování pro děti a mládež, smývatelný mýdlem a vodou. Tetování vydrží až 60 hodin.

47,20 Kč
s DPH

Automatická tužka, tuha 0,5 mm, stiskací boční knoflík, zásuvná vodící špička tuhy, odpružené upnutí tuhy, boční ovládání mechanismu, guma pod knoflíkem

48,00 Kč
s DPH

Popisovače magické Šířka stopy 1,8 mm. Inkoust přebarvitelný zmizíkem. V sadě 8 barev + 2 různé zmizíky. Z 8 ks získáte 24 barev

115,00 Kč
s DPH

Permanentní popisovače určené pro kreativní psaní a malování.

137,00 Kč
s DPH

Školní bombičkové pero trojúhelníkového tvaru s gumovým ergo držením, měkkým gumovým ergoúchopem a zmizíkovatelným inkoustem.

146,00 Kč
s DPH

Speciální barevné popisovače na povrchy všech běžných materiálů. Světlostálý pigmentový inkoust na vodní bázi.

146,00 Kč

150,00 Kč

Ořezávátko ALU pro leváky s 2 otvory a krytkou

110,70 Kč

Gumová rukojeť. Náplň BR10707, MJBR 110

53,00 Kč
s DPH
Výsuvné kuličkové pero s ergonomickým tvarem úchopu, u kterého oceníte především jedinečnou hladkost psaní. Píše podle barvy těla

19,00 Kč
s DPH

Barevná pryž ukryta v plastovém obalu se stiskacím mechanizmem.

140,00 Kč

1 - 2 týdny

165,00 Kč

skladem
Kreativní sada - pexeso pohádka, trojhranné pastelky JUMBO, ořezávátko.

46,00 Kč
s DPH

Značkovače s parfémovanými zdravotně nezávadnými inkousty 10 značkovačů, každý s jinou vůní ovoce.

100,00 Kč
s DPH

Centropen 2165 HORNET je bombičkový roller s gumovým ERGO držením. Má možnost kontroly množství inkoustu.

56,30 Kč

2 - 5 dnů
Sada 6 ks Značkovače JUMBOMARKER COLORFIX jsou osazeny novými kuželovými hroty, které umožňují šíři stopy písma 1 - 6 mm

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: