Topgal

Obal na zdravou láhev Topgal TOP

1699,00 Kč
s DPH

Lehký dvoukomorový batoh nejen pro malé víly.

1849,00 Kč
s DPH

Batoh s vyměnitelnými obrázky kočiček pro nejmenší školačky!

1299,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový objemný školní batoh do 1. – 4. třídy ZŠ a neváží ani kilogram! Neokoukaný design a blikačka na přední kapse.

1749,00 Kč
s DPH

Nový střih - dvě komory - dvě čelní kapsy a chlupatý melounkový přívěsek! Lehoučký batoh pro malé školáky v prvních třídách ZŠ.

1899,00 Kč
s DPH

Jednokomorová školní aktovka pro nejmenší školačky.

1649,00 Kč
s DPH

Dvě komory našeho oblíbeného modelu KIMI jsme zvětšili tak, aby se do nich vešly všechny školní potřeby vaší dívenky na prvním stupni ZŠ. Navíc florální motiv je hitovka a hned tak nevyjde z módy, takže batůžek můžete používat určitě i několik let v řadě.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

699,00 Kč
s DPH

Veselý batůžek je vhodný pro děti od dvou let. Poslouží na výlety, do kroužků, do školky i k babičce.

s DPH

Oválný penál pro všechny potřebnosti ocení spíše starší školáci. Uvnitř pouzdra je síťová kapsička na zip a klopa, na níž jsou umístěny gumičky pro uchycení celkem devíti tužek a propisek, které je potřeba mít přehledně uspořádané a vždy po ruce.

s DPH

Jednopatrové školní pouzdro je vybaveno osmnácti klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, čtyřmi širšími úchyty na pravítko, kružítko či nůžky a dvěma většími úchyty na gumu a ořezávátko. Pod klopnou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, ale třeba poslouží i na taháky :-)

s DPH

Jednopatrové školní pouzdro je vybaveno osmnácti klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, čtyřmi širšími úchyty na pravítka, kružítko či nůžky a dvěma většími úchyty na gumu a ořezávátko.

s DPH

Jednopatrové školní pouzdro jsme vybavili osmnácti klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, čtyřmi širšími úchyty na pravítka, kružítko či nůžky a dvěma většími úchyty na gumu a ořezávátko. Pod klopnou z průhledné folie najdete rozvrh hodin, ale toto místo poslouží třeba i na taháky :-)

s DPH

Školní pouzdro s vnitřní podšívkou, kterou je možné vybarvovat

Jednopatrové školní pouzdro.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel