Volnočasový batoh Classic Pile

AKCE

Volnočasový batoh Classic Pile

Kód zboží: 906189
Cena bez DPH: 750,41 Kč
Cena s DPH: 908,00 Kč
Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 7.5.2021 12:59:00
Hodnocení (1x)
Hodnoťte kliknutím na hvězdičky.

Popis Volnočasový batoh Classic Pile

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip. Hlavní komora má na zadním dílu našitu pohyblivou přepážku zajištěnou pruženkou se suchý zipem. V horní části je potom ještě kapsička na zip. Na obou stranách batohu jsou síťované, volně přístupné kapsy. Zádová část má celoplošné polstrovaní s ozdobným prošitím. Nosné řemeny jsou široké a umožňují pohodlné nošení batohu. Pro nesení v ruce je v horní části široké polstrované držadlo. Dno je zdvojené textilní.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Volnočasový batoh Classic Pile

  Máte s tímto produktem Volnočasový batoh Classic Pile nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Volnočasový batoh Classic Pile koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátpět např. (58, 62, 43, apod.)