Školní batohy pro 1. stupeň

1723,00 Kč
s DPH

Školní set pro prvňáčka s motivem vesmíru. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.
Doprava zdarma Akce

1739,00 Kč
s DPH

Školní batoh GALAXY 6 B je tříkomorový dívčí školní batoh s motivem motýlků, část motýlků vyšita stříbrnou nití. Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

1420,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro prvňáčky s motivem Beauty.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

199,00 Kč
s DPH

Pláštěnka na školní a studentské batohy Topgal

s DPH

Dvoukomorový lehký batoh pro malé paleontology na prvním stupni ZŠ. Vhodný pro všechny školáky nad 120 cm, lehká konstrukce, objemný střih, tvarované ramenní popruhy a hrudní pás, dvě postranní kapsičky.

1799,00 Kč
s DPH

Lehký střih batohu s dvěma komorami s dvěma čelními kapsami pro nejmenší piloty na boj s učivem prvních třídách ZŠ.

s DPH

Tři komory a hluboká přední kapsa - náš nejuniverzálnější batoh pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Batoh pro nejmenší školáčky v prvních třídách ZŠ. Dvě komory a hluboká přední kapsa s motivem pejska a stylový přívěsek. Líbí?

s DPH

Dvoukomorový batoh lehký batoh pro milovníky monster jamů s pneumatikou jako přívěskem! Ideální do 1. – 3. třídy ZŠ.

1400,00 Kč

Školní batoh Hello Kitty

1229,00 Kč
s DPH

Školní batohy aktovkového typu vhodně doplňují klasické školní aktovky a jsou určeny pro žáky 1.stupně ZŠ.

s DPH

Novinka mezi našimi batohy se třemi komorami v barvách ledového království! Velikostně ideální od 1. třídy klidně až do 5. třídy, pevná anatomicky tvarovaná záda s výztuhou, tři komory a velká přední kapsa, vhodné i pro malé prvňačky.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

1422,00 Kč
s DPH

Tříkomorový školní batoh s polstrovanou kapsou na notebook určen pro prvňáčky ZŠ.

1487,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro holky s jednorožcem a třpytkami vhodný zejména pro 1.-3.třídu.

1739,00 Kč
s DPH

Školní batoh ALFA 6 C je čtyřkomorový klučičí školní batoh s potiskem motorky doplněný 3D prostorovým tiskem. Školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

1599,00 Kč

skladem
Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Prostorný tříkomorový školní batoh pro drobné holčičky. Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu a je naprosto ideální pro drobné děti, zejména s drobnými rameny.

s DPH

Tříkomorový dívčí školní batoh pro prvňáčky s motýlky a kytičkami, prostorný. Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem. Školní batoh s organizérem a včetně klipu na klíče. Omyvatelné dno včetně plastových nožek.

s DPH

Tříkomorový dívčí školní batoh pro prvňáčky s koníky a kytičkami, prostorný. Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem. Školní batoh s organizérem a včetně klipu na klíče. Omyvatelné dno včetně plastových nožek. Reflexní prvky.

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel