Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

69,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

511,00 Kč
s DPH

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

719,00 Kč
s DPH

2 komory, 2 vnější kapsy, přihrádka na notebook, rozměr 44,5 x 30,5 x 16,5 cm.

833,00 Kč
s DPH

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

908,00 Kč
s DPH

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

1107,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

1145,00 Kč
s DPH

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

1185,00 Kč
s DPH

Studentský 2 komorový batoh OXY.

1205,00 Kč
s DPH

Studentský batoh Oxy Sport Black and White vhodný pro druhý stupeň a střední školy.

1212,00 Kč
s DPH

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

1212,00 Kč
s DPH

Studentský batoh z řady OXY STYLE na sebe jednoduše strhne pozornost. Je stylový, cool, prostě pecka. Hvězda ve své třídě a ideální parťák nejen do školy.

1221,00 Kč
s DPH

Set tvoří školní batoh pro první stupeň s kovovým zámečkem a anatomickými zády, penál s jednou klopou, etue a velký sáček s kapsou na zip.
-29%Akce

1248,00 Kč
s DPH

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

1283,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro prvňáčka s motivem Star Wars z řady Premium vaše dítě spolehlivě doprovodí do 1. i 2. třídy. Dokonale barevně sladěný design, stabilní pevné dno a pohodlné nošení proměňují tuto aktovku v bezva kamaráda, díky kterému bude život ve škole příjemnější.

1200,00 Kč
s DPH

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

79,00 Kč
s DPH

Blikačka na batoh pro větší bezpečnost.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

145,00 Kč
s DPH

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

159,00 Kč
s DPH

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

172,00 Kč
s DPH

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

180,00 Kč

Školní kufřík 34cm.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: