Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

834,00 Kč
s DPH

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

1231,00 Kč

Školní aktovka pro prvňáčky NEW GENERATION Jeans Girl

1231,00 Kč

Školní aktovka pro prvňáčky NEW GENERATION Jednorožec

208,00 Kč

do týdne
Pláštěnka na školní tašky, žlutá

s DPH

Školní aktovka Ergo One vhodná pro budoucí prvňáčky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka Roboman vhodná pro budoucí prvňáčky.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

1490,00 Kč
s DPH

Přehledná jednokomorová aktovka pro prvňáčky Kopací míč.

1990,00 Kč
s DPH

3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky

1517,30 Kč

Školní taška Loop - Auto

1518,00 Kč

Školní taška Loop - Mořský Koník

1699,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

1599,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Aktovka je určena pro drobné děti od 110 do 125 cm.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

1699,00 Kč
s DPH

Tříkomorový školní batoh s vojenským motivem!

2049,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Bagmaster POLO 6 A je jednokomorová školní aktovka pro holky s jednorožcem. Školní aktovka je určena svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ.

skladem
Školní aktovka pro dívky vhodná pro první stupeň ZŠ.

skladem
Školní aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel