Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

1034,00 Kč
s DPH

Pohodlná a prostorná aktovka s motivem Pavouk s množstvím reflexních prvků pro větší bezpečnost

1034,00 Kč
s DPH

Pohodlná a prostorná aktovka s množstvím reflexních prvků pro první stupeň ZŠ.

1032,00 Kč
s DPH

Školní batoh Premium - Butterfly vhodný pro první stupeň ZŠ.

1032,00 Kč
s DPH

Školní batoh Premium - Flowers.

1202,00 Kč
s DPH

Lehký školní batoh (1000g) My Puppy s mnoha funkčními prvky. Vyroben z vysoce kvalitního, pevného a nepromokavého materiálu. Zesílená konstrukce a pevné dno pro lepší stabilitu.

77,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

64,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

950,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
-39%Akce

s DPH

Aktovka určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

1599,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro holčičky s motivem jednorožce a přívěskem vhodný pro děti od 1. - 3. třídy.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

2099,00 Kč
s DPH

Anatomicky tvarovaná aktovka pro holčičky se sovičkou. Vhodná pro první stupeň ZŠ.

1499,00 Kč
s DPH

Školní batoh má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře Vašeho dítěte. Velikostně vhodný pro první supeň ZŠ.

s DPH

Školní batoh ERGO TWO Cats & Mice vhodný pro prvňáčky.

1229,00 Kč
s DPH

Aktovka vhodná pro prvňáčky.

1229,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Butterfly vhodná pro holčičky prvního stupně.

1499,00 Kč
s DPH

Školní jednokomorová aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: