Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

919,00 Kč
s DPH

Pohodlná a prostorná aktovka s množstvím reflexních prvků pro první stupeň ZŠ.

1202,00 Kč
s DPH

Lehký školní batoh (1000g) My Puppy s mnoha funkčními prvky. Vyroben z vysoce kvalitního, pevného a nepromokavého materiálu. Zesílená konstrukce a pevné dno pro lepší stabilitu.

77,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

63,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

s DPH

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Vhodný pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh vhodný pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Aktovka určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

1599,00 Kč
s DPH

Dvoukomorový školní batoh pro holčičky s motivem jednorožce a přívěskem vhodný pro děti od 1. - 3. třídy.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní batoh ERGO TWO Cats & Mice vhodný pro prvňáčky.

1229,00 Kč
s DPH

Aktovka vhodná pro prvňáčky.

1499,00 Kč
s DPH

Školní jednokomorová aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1499,00 Kč
s DPH

Jednokomorová aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1490,00 Kč
s DPH

Školní aktovka pro holčičky s kočičkou. Aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1999,00 Kč
s DPH

Lehký batoh se světelným vláknem pro malé slečny. Vhodný pro 1. stupeň ZŠ.

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: