Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

1098,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro holčičky pro první stupeň ZŠ s motivem Owl.

1098,00 Kč
s DPH

Školní batoh Premium - Butterfly vhodný pro první stupeň ZŠ.

1173,00 Kč
s DPH

Školní batoh Premium - Flowers.

1243,00 Kč
s DPH

Lehký školní batoh (1000g) Flying Butterfly s mnoha funkčními prvky. Vyroben z vysoce kvalitního, pevného a nepromokavého materiálu.

1202,00 Kč
s DPH

Lehký školní batoh (1000g) My Puppy s mnoha funkčními prvky. Vyroben z vysoce kvalitního, pevného a nepromokavého materiálu. Zesílená konstrukce a pevné dno pro lepší stabilitu.

1552,00 Kč
s DPH

Štíhlý, kompaktní tvar dělá herlitz Midi vhodným zejména pro děti s úzkými rameny. Tento model kombinuje všechny výhody herlitz aktovek pokud jde o ergonomii a bezpečnost. Prodyšné a ergonomicky tvarované polstrování zad, stejně jako duální nastavení ramenních popruhů a chytré rozdělení kapes, poskytují aktovce možnosti úprav a vysoké pohodlí při nošení.
Doprava zdarma Akce

746,00 Kč
s DPH
Anatomicky tvarovaná polstrovaná záda, široké nastavitelné popruhy,mix motivů

63,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

2400,00 Kč

skladem
Step by Step Pure Touch, aktovka "Robot", 6-ti dílný set
-23%Doprava zdarma Akce

1189,00 Kč

Školní aktovka vhodná pro 1. třídu ZŠ

1189,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Kitty určena pro prvňáčky.

1415,00 Kč
s DPH

Jednokomorová přehledná klučičí školní aktovka Bagmaster pro prvňáčky. Tuto aktovku jsme vyrobili zejména pro drobné prvňáčky. Klučičí šedo-žlutý motiv jeřábu a bagrů.

s DPH

Školní aktovka Dinopark vhodná pro prvňáčky.

s DPH

Školní aktovka pro dívky vhodná pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Chlapecká aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1499,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem pro pohodlné nošení.

1499,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

s DPH

Aktovka určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: