Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

140,00 Kč
s DPH

Univerzální pláštěnka na jakýkoliv batoh s výraznou barvou.

797,00 Kč
s DPH

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

1151,00 Kč
s DPH

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí vhodný pro 1.-3. třídu.

68,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

939,00 Kč
s DPH

Školní aktovka EMIPO je určena pro budoucí prvňáčky.

1189,00 Kč
s DPH

Školní aktovka vhodná pro první třídu ZŠ.

1390,00 Kč
s DPH

Pohodlná a prostorná aktovka s množstvím reflexních prvků pro první stupeň ZŠ.

1370,00 Kč
s DPH

Chlapecká aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1365,00 Kč
s DPH

Aktovka určena pro začínající školáky.

1545,00 Kč
s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

1499,00 Kč
s DPH

Školní batoh má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře Vašeho dítěte. Velikostně vhodný pro první supeň ZŠ.

1370,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Roboman vhodná pro budoucí prvňáčky.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

1499,00 Kč
s DPH

Jednokomorová aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

s DPH

Tříkomorový dívčí batoh se sametovými srdíčky vhodný pro první stupeň ZŠ.

1599,00 Kč
s DPH

Lehoučký dvoukomorový batoh nejen pro malé milovnice papoušků, ideální pro dívky od 1. do 3. třídy, váží pouze 0,88 kg!

1899,00 Kč
s DPH

Jednokomorová školní aktovka Topgal s motivem květin pro nejmenší školačky, pro nejdrobnější školačky v 1. a 2. třídě.

s DPH

Batoh s roztomilými pejsky pro nejmenší holčičky!

1899,00 Kč
s DPH

Jednokomorová školní aktovka pro nejdrobnější prvňáčky.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

s DPH

Tříkomorový školní batoh s vojenským motivem!

1 2 3 4 5 ... 6 Další Další strana

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: