Školní aktovky pro prvňáčky

Školní aktovky jsou děleny na: školní aktovky s bederní opěrkou a na širší školní aktovky s anatomickými zády. Klasická školní aktovka je uvnitř členěna na dvě samostatné části oddělené pevnou přepážkou. Dvě velké přední kapsy umožňují bezpečně oddělit svačinu od školních pomůcek. Aktovka je opatřena bezpečnostním reflexním páskem jak na přední straně, tak i na obou bocích. Pevná záda školní aktovky jsou v dolní části opatřena anatomicky tvarovanou bederní opěrkou. Tuhost zad je řešena tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby bederní opěrka držela správnou polohu páteře. Celková konstrukce a použité materiály zajišťují nejen vysokou pevnost, ale při rozměrech š.360 x h.135 x v.325mm i velmi nízkou hmotnost pouhých 0,98kg. Dolní část školní aktovky je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují krátkodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu

s DPH

Školní aktovka Ergo One vhodná pro budoucí prvňáčky.

s DPH

Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

s DPH

Školní batoh ERGO TWO Butterfly vhodný pro začínající školáčky.

s DPH

Školní aktovka Roboman vhodná pro budoucí prvňáčky.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

2490,00 Kč
s DPH

Školní aktovkový set, který obsahuje aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky a jako bonus zdravou láhev.

1490,00 Kč
s DPH

Přehledná jednokomorová aktovka pro prvňáčky Kopací míč.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

1699,00 Kč
s DPH

Tříkomorový školní batoh s vojenským motivem!

1699,00 Kč
s DPH

Batoh s vyměnitelnými obrázky kočiček pro nejmenší školačky!

1599,00 Kč
s DPH

Lehký dvoukomorový batoh nejen pro malé víly.

s DPH

Školní aktovka pro žáky prvního stupně ZŠ.

2049,00 Kč
s DPH

Školní aktovka Bagmaster POLO 6 A je jednokomorová školní aktovka pro holky s jednorožcem. Školní aktovka je určena svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ.

skladem
Školní aktovka pro dívky vhodná pro první stupeň ZŠ.

skladem
Školní aktovka vhodná svými rozměry pro první stupeň ZŠ.

skladem
Školní aktovka vhodná pro první stupeň ZŠ.

1300,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro první stupeň ZŠ z kolekce Cro Mimoni.

skladem
Školní aktovka ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel