Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

Vak na boty Fotbalový míč

33,40 Kč

Vak na záda s motivem VLK.

Vak na boty Jednorožec

43,00 Kč

Vak na záda s motivem VLK.

Studentská taška Dark Romance

511,00 Kč

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

Školní batoh OXY SCOOLER Flowers

833,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

Volnočasový batoh Classic Pile

908,00 Kč

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

Studentský batoh OXY Sport PASTEL LINE blue

1107,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY Sport BLACK LINE pink

1185,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh OXY.

Anatomický batoh OXY Sport I. Black & White

1205,00 Kč

Studentský batoh Oxy Sport Black and White vhodný pro druhý stupeň a střední školy.

Studentský batoh OXY One Floral

1212,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh Oxy Style Dark camo

1212,00 Kč

Studentský batoh z řady OXY STYLE na sebe jednoduše strhne pozornost. Je stylový, cool, prostě pecka. Hvězda ve své třídě a ideální parťák nejen do školy.

Školní batohový set Fashion

1221,00 Kč

Set tvoří školní batoh pro první stupeň s kovovým zámečkem a anatomickými zády, penál s jednou klopou, etue a velký sáček s kapsou na zip.

Studentský batoh Digital 7Ch Blue/Black

1248,00 Kč

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

Anatomický batoh COOL Football

1200,00 Kč

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

Spojovací pásek Speciál s píšťalkou

92,00 Kč

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

Kufřík 35 Super Girl

145,00 Kč

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

Pláštěnka na batoh na notebook TOP 163

159,00 Kč

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

Školní kufřík lamino 34cm Pastellky

172,00 Kč

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

Vak na záda jednorožec 32x42 cm

180,00 Kč

Vak na záda s motivem Jednorožec bílý.

Kufřík lamino Plameňák

185,00 Kč

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem plameňáka.

Školní kufřík lamino 34 cm Lama

199,00 Kč

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem lamy. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

Školní kufřík lamino 34 cm Panter

199,00 Kč

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem pantera. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel