Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

Vak na boty VLK

39,80 Kč

Vak na záda s motivem VLK.

Studentská taška přes rameno Neon Green

149,00 Kč

Taška přes rameno pro teenagery na volný čas či sport.

Studentský batoh OXY One Metrix

498,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentská taška Dark Romance

511,00 Kč

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

Školní batoh OXY SCOOLER Flowers

833,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

Školní aktovka Záchranáři

834,00 Kč

Školní aktovka KLASA je určen pro první nástup do školy, proto je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Při správném používání vydrží až do třetí třídy. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, použitím bezpečnostních prvků, anatomickým tvarováním zádového dílu a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese označení Český výrobek.

Volnočasový batoh Classic Pile

908,00 Kč

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

Studentský batoh OXY One Floral

938,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY Sport PASTEL LINE blue

1107,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY Sport BLACK LINE pink

1185,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh OXY.

Anatomický batoh OXY Sport I. Black & White

1205,00 Kč

Studentský batoh Oxy Sport Black and White vhodný pro druhý stupeň a střední školy.

Studentský batoh Digital 7Ch Blue/Black

1248,00 Kč

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

Školní batoh SCOOLER Emoji

1495,00 Kč

Tříkomorový školní batoh s motivem Emoji.

Školní aktovka - 3-dílný set, Baggymax Trikky Pavouk

1583,00 Kč

Školní aktovkový set Baggymax Fabby Džínový koník

1583,00 Kč

3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.

Anatomický batoh COOL Football

1200,00 Kč

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

Univerzální hrudní pás TOP 144 A Black

49,00 Kč

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

Spojovací pásek Speciál s píšťalkou

92,00 Kč

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

Kufřík 35 Super Girl

145,00 Kč

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

Pláštěnka na batoh na notebook TOP 163

159,00 Kč

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

Školní kufřík lamino 34cm Pastellky

172,00 Kč

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel