Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

Spojovací prsní pásek Z-1602-2-Univerzal

69,00 Kč

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

Vak na záda OXY Dots

86,00 Kč

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

Studentská taška Dark Romance

511,00 Kč

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

Studentský batoh Head HD-15

719,00 Kč

2 komory, 2 vnější kapsy, přihrádka na notebook, rozměr 44,5 x 30,5 x 16,5 cm.

Školní batoh OXY SCOOLER Blue

817,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

Volnočasový batoh Classic Pile

908,00 Kč

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

Studentský batoh OXY Sport PASTEL LINE blue

1107,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY Sport BLUE LINE Green

1145,00 Kč

Temně modrá se na výsluní módních barev hřeje už hezky dlouho. My jsme ji zkombinovali s neonově zelenou a celé jsme to doladili decentními šedými detaily.

Studentský batoh OXY Sport BLACK LINE pink

1185,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh OXY.

Studentský batoh Digital 7Ch Blue/Black

1248,00 Kč

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

Studentský batoh WIZZARD Black

1823,00 Kč

Studentský batoh WALKER WIZZARD patří ke špičce ve své kategorii.

Školní aktovkový set Baggymax Fabby Džínový koník

2040,00 Kč

3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.

Anatomický batoh COOL Football

1200,00 Kč

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

Spojovací pásek Speciál s píšťalkou

92,00 Kč

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

Kufřík 35 Super Girl

145,00 Kč

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

Pláštěnka na batoh na notebook TOP 163

159,00 Kč

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

Školní kufřík lamino 34cm Pastellky

172,00 Kč

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

Školní kufřík lamino 34 cm Mazlíčci

175,00 Kč

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem mazlíčků. Do kufříku se vejde formát A4.

Školní kufřík lamino 34cm Oxy Dots colors

180,00 Kč

Školní kufřík 34cm.

Vak na záda OXY Army

199,00 Kč

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v army provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

Vak na záda OXY Romantic Nature

199,00 Kč

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v květinovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: