Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

Spojovací prsní pásek Z-1602-2-Univerzal

69,00 Kč

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

Studentská taška Dark Romance

511,00 Kč

Studentská taška Dark Romance určena žákům 2. stupně ZŠ a studentům.

Studentský batoh Head HD-15

719,00 Kč

2 komory, 2 vnější kapsy, přihrádka na notebook, rozměr 44,5 x 30,5 x 16,5 cm.

Školní batoh OXY SCOOLER Flowers

833,00 Kč

Studentský batoh s vnitřní kapsou na notebook

Volnočasový batoh Classic Pile

908,00 Kč

Volnočasový batoh WALKER CLASSIC má jednu velkou komoru a přední prostornou kapsu uzavíranou na zip. Na její přední části je našita další menší kapsa. V hlavní kapse je našita kapsička uzavíratelná na suchý zip.

Studentský batoh OXY Sport PASTEL LINE blue

1107,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY One Army

1145,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh OXY Sport BLACK LINE pink

1185,00 Kč

Studentský 2 komorový batoh OXY.

Anatomický batoh OXY Sport I. Black & White

1205,00 Kč

Studentský batoh Oxy Sport Black and White vhodný pro druhý stupeň a střední školy.

Studentský batoh OXY One Floral

1212,00 Kč

Studentský 3 komorový batoh s reflexními prvky.

Studentský batoh Oxy Style Dark camo

1212,00 Kč

Studentský batoh z řady OXY STYLE na sebe jednoduše strhne pozornost. Je stylový, cool, prostě pecka. Hvězda ve své třídě a ideální parťák nejen do školy.

Studentský batoh Digital 7Ch Blue/Black

1248,00 Kč

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15,4". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

Školní batoh PREMIUM Star Wars

1283,00 Kč

Školní batoh pro prvňáčka s motivem Star Wars z řady Premium vaše dítě spolehlivě doprovodí do 1. i 2. třídy. Dokonale barevně sladěný design, stabilní pevné dno a pohodlné nošení proměňují tuto aktovku v bezva kamaráda, díky kterému bude život ve škole příjemnější.

Školní batohový set Fashion

1221,00 Kč

Set tvoří školní batoh pro první stupeň s kovovým zámečkem a anatomickými zády, penál s jednou klopou, etue a velký sáček s kapsou na zip.

Anatomický batoh COOL Football

1200,00 Kč

Anatomický školní batoh je ergonomicky tvarovaný odlehčený batoh s 3 D hliníkovou konstrukcí, která zajišťuje správné usazení batohu na zádech.

Blikačka na batoh Coocazoo

79,00 Kč

Blikačka na batoh pro větší bezpečnost.

Spojovací pásek Speciál s píšťalkou

92,00 Kč

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

Kufřík 35 Super Girl

145,00 Kč

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

Pláštěnka na batoh na notebook TOP 163

159,00 Kč

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

Školní kufřík lamino 34cm Pastellky

172,00 Kč

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

Školní kufřík lamino 34cm Oxy Dots colors

180,00 Kč

Školní kufřík 34cm.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: