Bagmaster

Zboží ve skupinách:

s DPH

Tříkomorový studentský batoh s polstrovanou kapsou na notebook 15". V zádové části batohu z vnější strany skrytá kapsa na zip. Polstrovaná záda v bederní oblasti, nastavitelné popruhy, hrudní popruh. Organizér, boční kapsy na láhev. Batoh s přední kapsou na suchý zip.

s DPH

Tříkomorový, prostorný školní batoh vhodný od 3. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér. Separační kapsa v hlavní komoře, batoh vhodný pro A4 a školní desky. Reflexní prvky.

919,00 Kč
s DPH
Velmi prostorný dvoukomorový batoh.

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro kluky a holky od 3. třídy základní školy. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno, zpevněné boky batohu pro stabilitu batohu. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky.

s DPH

Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 3. třídy základní školy. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno, zpevněné boky batohu pro stabilitu batohu. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky.

s DPH

3.-5. třída ZŠ. Dvoukomorový, prostorný školní batoh pro holky od 3. třídy základní školy. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno, zpevněné boky batohu pro stabilitu batohu. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky pro fixaci větší láhve.

s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

1599,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a kapsou na PC a tablet. Přední kapsa na zip. Skrytý reflex.

1549,00 Kč
s DPH

Studentský batoh dvoukomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a tajnou kapsou na zádech proti zlodějům a kapsou na PC a tablet. Pření kapsa na zip, organizér, menší drobná kapsa na zip. Reflex. Boční kapsa na láhev, hrudní páska.

s DPH

3.-5. třída ZŠ. Dvoukomorový, prostorný školní batoh od 3. třídy základní školy. Polstrovaná záda. Polstrované anatomické ramenní popruhy. Stabilní zpevněné dno, zpevněné boky batohu pro stabilitu batohu. Organizér, reflexní prvky, boční kompresní pásky.

s DPH

3.-5.třída ZŠ. Prostorný školní batoh pro kluky a holky. Polstrovaný zádový systém batohu. Zdravotní posudek na zádový systém. Vnitřní ergonomický rám. Polstrované ramenní popruhy. Plastové nožky. Reflexní prvky. Boční kapsy na láhe

1799,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře. Pření kapsa na zip, organizér, menší drobná kapsa na zip v horní části. Klopna na spony, boční kapsa na láhev, hrudní páska.

834,00 Kč
s DPH
Dvoukomorový batoh s polstrovanou kapsou na notebook (15,4“)

2099,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro 1.-3. třídy ZŠ. Jednokomorový školní klučičí batoh s výhodami aktovky s motivem fotbal. Výškově nastavitelný zádovým systémem včetně bederního pásu, ramenní popruhy s hrudním popruhem. Anatomické zádové polstrování. Jednoduché magnetické zapínání. Pevné stabilní dno, plastové nožky.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: