Bagmaster

Zboží ve skupinách:

1989,00 Kč
s DPH

2.-5. třída ZŠ. Prostorný školní batoh pro holky. Polstrovaný zádový systém batohu. Zdravotní posudek na zádový systém. Vnitřní ergonomický rám. Polstrované ramenní popruhy. Plastové nožky. Reflexní prvky. Boční kapsy na láhev.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv kočička, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

skladem
Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček (sack) na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv auto, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv motýl, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv truck, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv květin, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Sáček na přezůvky nebo sportovní vak pro kluky a holky do školy nebo na volný čas síťovaný, vzdušný. Možno nosit jako vak na obou ramenech.

s DPH

Jednokomorový studentský penál, dvojitá přepážka, spousta gumových úchytů, kapsičky uvnitř penálu.

s DPH

Jednokomorový školní/studentský penál s dvojitou přepážkou, pro až 20 tužek nebo fixek. Do penálu se vejdou i další drobnosti volně na dno. Uvnitř jsou dvě kapsičky na kartičky a jedna kapsa na zip.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel