Bagmaster

Zboží ve skupinách:

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

1499,00 Kč

1549,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a tajnou kapsou na zádech proti zlodějům. Pření kapsa na zip, organizér, menší drobná kapsa na zip. Skrytý reflex. Boční kapsa na láhev, hrudní páska.

1799,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře. Pření kapsa na magnet a přezku, menší drobná kapsa na zip v horní části. Klopna na přezky, hrudní páska.

1599,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a kapsou na PC a tablet. Přední kapsa na zip. Skrytý reflex.

s DPH

Sáček na přezůvky nebo sportovní vak pro kluky a holky do školy nebo na volný čas síťovaný, vzdušný. Možno nosit jako vak na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv květin, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv truck, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv motýl, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv auto, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček (sack) na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

skladem

389,00 Kč
s DPH

Jednokomorový studentský penál, dvojitá přepážka, spousta gumových úchytů, kapsičky uvnitř penálu.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel