Bagmaster

Zboží ve skupinách:

s DPH

Jednokomorová dívčí aktovka pro 1.-3. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou, motiv kočička. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno. Jednoduché zapínání pro děti pomocí magnetické spony zn. FIDLOCK. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.

s DPH

Jednokomorová aktovka pro 1.-3. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou. Klučičí motiv sporťáku. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno. Jednoduché zapínání na plastovou magnetickou sponu německé značky FIDLOCK.

s DPH

Školní batoh pro 1.-3. třídy ZŠ. Jednokomorový školní klučičí batoh s výhodami aktovky s motivem fotbal. Výškově nastavitelný zádovým systémem včetně bederního pásu, ramenní popruhy s hrudním popruhem. Anatomické zádové polstrování. Jednoduché magnetické zapínání. Pevné stabilní dno, plastové nožky.

s DPH

Školní batoh pro 1.-3. třídu ZŠ. Jednokomorový. Dívčí batoh s výhodami aktovky s motivem motýlků. Výškově nastavitelný zádovým systémem včetně bederního pásu, ramenní popruhy s hrudním popruhem. Anatomické zádové polstrování. Jednoduché magnetické zapínání. Pevné stabilní dno, plastové nožky.

s DPH

Školní batoh pro prvňáčky. Prostorný. Polstrovaný zádový systém, hliníkový rám, zdravotní posudek. Organizér, klip na klíče. Omyvatelné dno včetně plastových nožek.

s DPH

Tříkomorový školní batoh pro holčičky do první třídy. Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem. Prostorný batoh s organizérem. Klip na klíče. Polstrované dno. Plastové nožky. Reflexní prvky. Hmotnost jen 0,92 kg.

s DPH

Tříkomorový, prostorný studentský batoh se spoustou kapes vhodný od 4. třídy ZŠ. Kapsa na 15" notebook s polstrováním. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, odnímatelný klip na klíče. Boční kompresní popruhy pro nastavení hloubky batohu nebo k fixaci větší lahve. Reflexní prvky.

210,00 Kč
s DPH

Sportovní ledvinka s 2 kapsami na zip značky Bagmaster AU 003 je velmi praktická a kvalitní.

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček.

s DPH

Školní penál pro holky a kluky jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv vlk.

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový, spousta gumiček, nevybavený, motiv květin

s DPH

Klučičí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv auto.

s DPH

Dívčí penál s potiskem kočiček. Jednochlopňový, spousta gumiček. Rozvrh hodin součástí.

s DPH

Klučičí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv auto.

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv jednorožec.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: