Bagmaster

Zboží ve skupinách:

1999,00 Kč
s DPH

Školní batoh pro prvňáčky. Prostorný. Polstrovaný zádový systém, hliníkový rám, zdravotní posudek. Organizér, klip na klíče. Omyvatelné dno včetně plastových nožek.

1989,00 Kč
s DPH

2.-5. třída ZŠ. Prostorný školní batoh pro holky. Polstrovaný zádový systém batohu. Zdravotní posudek na zádový systém. Vnitřní ergonomický rám. Polstrované ramenní popruhy. Plastové nožky. Reflexní prvky. Boční kapsy na láhev.

1499,00 Kč
s DPH

Tříkomorový dívčí, prostorný studentský batoh vhodný od 4. třídy ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a polstrovanými ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, látkový vývod na sluchátka. Reflexní prvky. Extra lehký, hmotnost pouze 0,7 kg!

1549,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a tajnou kapsou na zádech proti zlodějům. Pření kapsa na zip, organizér, menší drobná kapsa na zip. Skrytý reflex. Boční kapsa na láhev, hrudní páska.

s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře. Pření kapsa na magnet a přezku, menší drobná kapsa na zip v horní části. Klopna na přezky, hrudní páska.

1599,00 Kč
s DPH

Studentský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a kapsou na PC a tablet. Přední kapsa na zip. Skrytý reflex.

1499,00 Kč

s DPH

Jednokomorová aktovka pro 1.-2. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou. Dívčí motiv květin. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno, plastové nožky. Zapínání na kovový zámeček s odrazkou. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.

s DPH

Prostorná školní aktovka pro kluky a holky pro 1. -2. třídu ZŠ. Motiv fotbal. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno, plastové nožky. Zapínání na kovový zámeček s odrazkou. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.

s DPH

Jednokomorová aktovka pro 1.-2. třídu ZŠ. Prostorná s přední kapsou. Klučičí motiv auta. Přehledná hlavní komora, vnitřní separace, boční kapsy na láhev, stabilní pevné dno, plastové nožky. Zapínání na kovový zámeček s odrazkou. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.

s DPH

Jednokomorový školní/studentský penál s dvojitou přepážkou, pro až 20 tužek nebo fixek. Do penálu se vejdou i další drobnosti volně na dno. Uvnitř jsou dvě kapsičky na kartičky a jedna kapsa na zip.

s DPH

Jednokomorový studentský penál, dvojitá přepážka, spousta gumových úchytů, kapsičky uvnitř penálu.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: