Bagmaster

Zboží ve skupinách:

219,00 Kč
s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv kočička, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Tříkomorový, prostorný studentský batoh se spoustou kapes vhodný od 4. třídy ZŠ. Kapsa na 15" notebook s polstrováním. Anatomicky tvarovaná záda s příjemným polstrováním a ramenními popruhy. Dvě boční kapsy na láhev. Organizér, odnímatelný klip na klíče. Boční kompresní popruhy pro nastavení hloubky batohu nebo k fixaci větší lahve. Reflexní prvky.

210,00 Kč
s DPH

Sportovní ledvinka s 2 kapsami na zip značky Bagmaster AU 003 je velmi praktická a kvalitní.

s DPH

Klučičí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv auto.

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový, spousta gumiček, nevybavený, motiv květin

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček.

s DPH

Klučičí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv auto.

s DPH

Dívčí penál s potiskem kočiček. Jednochlopňový, spousta gumiček. Rozvrh hodin součástí.

s DPH

Dívčí školní penál, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv jednorožec.

s DPH

Školní penál pro holky a kluky jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv vlk.

s DPH

Školní penál pro holky jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv motýl.

s DPH

Školní penál pro holky a kluky jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv květiny.

s DPH

Školní penál pro kluky, jednochlopňový se spoustou gumiček, motivem helikoptéra.

s DPH

Školní penál pro holky, jednochlopňový se spoustou gumiček, motiv kytičky.

s DPH

Školní penál holky, jednochlopňový se spoustou gumiček.

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel