Bagmaster

Zboží ve skupinách:

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv pavouk, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv květin, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Sáček na přezůvky nebo sportovní vak pro kluky a holky do školy nebo na volný čas síťovaný, vzdušný. Možno nosit jako vak na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv truck, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček (sack) na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček (sack) na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Chlapecký školní sportovní sáček na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv auto, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

s DPH

Dívčí školní sportovní sáček na přezůvky, motiv motýl, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

skladem

s DPH

Klučičí školní sportovní sáček (sack) na přezůvky, stahovací na šňůrku, možno nosit na obou ramenech.

340,00 Kč

389,00 Kč
s DPH

Jednokomorový školní/studentský penál s dvojitou přepážkou, pro až 20 tužek nebo fixek. Do penálu se vejdou i další drobnosti volně na dno. Uvnitř jsou dvě kapsičky na kartičky a jedna kapsa na zip.

389,00 Kč

Seznam všech prodávaných značek

Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: