Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

69,00 Kč
s DPH

Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

70,00 Kč

2 - 5 dnů
Reflexní potah žlutý

86,00 Kč
s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

145,00 Kč
s DPH

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

159,00 Kč
s DPH

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

160,00 Kč
s DPH

Dámská černá skládací taška, ideální na nečekané nákupy. Když je složená nezabírá v kabelce zbytečně místo a když je potřeba máte jí hned k dispozici. Je vyrobena z polyesteru, je skladná a vhodná k nošení přes rameno nebo v ruce. Velkou výhodou nákupní tašky je zip v horní části, kdy můžete obsah nákupní tašky bezpečně uzavřít.

172,00 Kč
s DPH

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

175,00 Kč
s DPH

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem mazlíčků. Do kufříku se vejde formát A4.

s DPH

Školní kufřík lamino, 34cm fotbal.

s DPH

Školní kufřík 34cm lamino kůň.

Školní kufřík 34cm.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrotyrkysovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrobílém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrorůžovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrozeleném provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v tmavěmodrém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s aztek motivem. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v květinovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v army provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: