Školní batohy a školní aktovky

info

Školní batohy a aktovky s oblíbenými motivy - Cars, Princess, Hello Kitty - určeny pro školáky od 1.-5. třídy. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu. Vysoká kvalita zpracování a velmi nízká hmotnost 1,2kg.  Školní batohy mají lehkou, 3D hliníkovou výztuhu, vhodně umístěné bezpečnostní a reflexní prvky. Délkově nastavitelné a polstrované popruhy zajistí správnou pozici školního batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte. Školní batohy mají anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře. Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu.

33,40 Kč
s DPH

Vak na záda s motivem VLK.

43,00 Kč
s DPH

Vak na záda s motivem VLK.

49,00 Kč
s DPH

Univerzální spojovací hrudní pás, pomáhá udržet stabilitu batohu v horní části trupu.

70,00 Kč

2 - 5 dnů
Reflexní potah žlutý

74,00 Kč

skladem
Spojovací pásek lze použít na všechny modely školních aktovek a batohů !

92,00 Kč
s DPH

Spojovací prsní pásek SPECIAL je možné použít na veškeré aktovky a batohy, nejen ty z produkce EMIPO, které nemají nosný řemen širší jak 70 mm. Spona je opatřená píšťalkou!

145,00 Kč
s DPH

Vyrobený z kašírované lepenky, prošitý a doplněný kováním v antikorozní úpravě. Slouží k uložení školních pomůcek, pomůcek do zájmových kroužků a hraček.

159,00 Kč
s DPH

Pláštěnka je designována speciálně pro batohy na notebook TOP 161 a TOP 160. Díky gmovému lemu a dvěma poutkům ji k nim jednoduše přichytíte.

172,00 Kč
s DPH

Školní kufřík lamino Pastelky. 34cm.

180,00 Kč

Školní kufřík 34cm.

180,00 Kč
s DPH

Vak na záda s motivem Jednorožec bílý.

185,00 Kč
s DPH

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem plameňáka.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrotyrkysovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrorůžovém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrozeleném provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s motivem mint puntíků. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v tmavěmodrém provedení. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé s aztek motivem. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení. Materiál 100% polyester.

s DPH

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem barev. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

s DPH

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem pantera. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

s DPH

Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem traktoru. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel