Školní aktovka Záchranáři

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 25.3.2019 15:39:00

Popis Školní aktovka Záchranáři

Vnitřní část tvoří jedna velká komora, která je rozčleněna pohyblivou přepážkou na dvě části. Přepážka zajišťuje větší variabilitu pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek podle individuální potřeby žáka. Na této přepážce jsou našita dvě větší gumová poutka. Jedno velké je i v zadní části. Na předním dílu je našita větší otevřená kapsa uzavíratelná poutkem na suchý zip. V horní části je přišita síťovaná kapsička na drobné věci. Aktovku uzavírá klopna upevněná na zadním dílu přes textilní pant. Ten umožňuje po otevření zůstat klopně v zadní poloze. Klopna zakrývá celou hlavní komoru včetně přední kapsy tak, aby se za deště do těchto prostor nedostala žádná vlhkost. Tomu napomáhá i vodoodpudivá úpravy použitých textilií. Na vnitřní straně klopny je týdenní rozvrh hodin se jmenovkou. Klopna je zajištěna proti otevření zámkem s reflexní odrazkou (reflektorem). Zámek jde jednoduše otevřít jednou rukou, když pod něj zasuneme dva prsty a palcem zatlačíme na reflektor s následným pohybem směrem nahoru. Zádovou část tvoří anatomicky tvarovaný díl, který je vyráběn prostorovým tvarováním z objemově pevnějších elastomerů s textilií na jejich povrchu, jako je to např. u sedadel sportovních aut. Systém podélných kanálků zajišťuje odvětrávání zádové části. Tvar a tuhost jsou nastaveny tak, aby se neprotláčel obsah aktovky do zad školáka a aby držel správnou polohu páteře, tzv. aby seděl dobře na zádech.  Zádový díl a nosné dno jsou pevně spojeny, takže batoh drží tvar i při plném zatížení. Široké polstrované řemeny umožňují pohodlné nošení i velkého objemu školních pomůcek. V horní části mezi řemeny je všité poutko na zavěšení batohu na lavici a držadlo pro nesení batohu v ruce. Jejich určení nezaměňovat! Na bocích jsou kapsy. Z části síťovaná má v horní části všitou gumu a je určena pro uložení lahve na pití. Druhá na zip je určena pro další drobné školní pomůcky. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak na nosných řemenech a i po obou stranách na bočních kapsách. Dolní část batohu je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu.

Vaše názory Školní aktovka Záchranáři

Máte s tímto produktem Školní aktovka Záchranáři nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka Záchranáři koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: