Školní batoh ENDY 22002 G

Školní batoh ENDY 22002 G

Kód zboží: 22002

Popis Školní batoh ENDY 22002 G

Třpytivý lehký batoh s vílou a chlupatým přívěskem je ideální do prvních školních let. Konstrukce batohu je díky pevným lisovaným zádům velmi lehká, proto jej můžeme doporučit i pro drobné slečny pod 120 cm. Objemem ale určitě vydrží nejméně od první do třetí třídy ZŠ.

Ani z drobných zad padat nebude, nebojte, ramenní popruhy totiž můžete utáhnout v jejich horní i spodní části a navíc je zajistíte ještě hrudní přezkou. Konce popruhů jsou opatřeny magnetky, takže je můžete připnout k ramennímu popruhu tak, aby nevisely kolem těla.

Batoh má dvě hlavní komory. Do zadní širší komory doporučujeme dávat ty nejtěžší učebnice nebo desky na sešity. Přední komora je o něco užší a je v ní umístěna ještě malá síťová kapsa na zip a jmenovka. Do přední kapsičky pokryté třpytkami a vílou pak můžete umístit třeba penál PENN 22002 ve stejném designu, nebo krabičku na svačinku. Určitě se vám bude hodit i karabinka na klíče, která je horní části přední kapsy.

Pití je dobré umístit do kapsy na bok batohu. I víly musejí být vidět, zvláště v zimním období, proto jsme batoh opatřili řadou reflexních prvků. Najdete je na čele a boku batohu, ale i na ramenních popruzích.

Tak víly, letíme do školy!

Něco navíc:

• poutko na zavěšení batohu na lavici
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • zátěr proti dešti
  • pevné dno z materiálu TOPDURA, nožičky
  • batoh byl testován v ITC Zlín

Náš tip:

Jak ještě snížit váhu batohu? Což takhle dětem dát do lahvičky s pitím pouze sirup, vodu si dopustí ve škole sami - snížíte tak váhu batohu už tak plného učebnic…Váží pouze 0,88 kg

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh ENDY 22002 G

Máte s tímto produktem Školní batoh ENDY 22002 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh ENDY 22002 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicettři např. (58, 62, 43, apod.)