Školní batoh ENDY 22016 B

Školní batoh ENDY 22016 B

Kód zboží: 22016

Popis Školní batoh ENDY 22016 B

Fotbalisté, jste připraveni na školní zápas s učením? Co takhle se vyzbrojit tímhle super lehkým batohem s motivem fotbalového míče? Díky tomu, že batoh neváží ani kilo, se bude zamlouvat určitě i rodičům. A navíc nášivka na přední kapse a přívěsek s míčem, líbí?

Zádový systém jelehký díky anatomicky tvarované lisované pěně. Ramenní popruhy jsou polstrované, anatomicky tvarované a hlavně – dají se utáhnout v horní i spodní části batohu.

Výškově nastavitelný hrudní pásek zajistí, že popruhy nebudou sjíždět ani z drobných zad. Nejtěžší školní potřeby dávejte vždy co nejblíže zádům do zadní komory. Ta je širší než přední komora a pojme vše potřebné do prvních tříd ZŠ. Přední, užší komora, unese vše ostatní a navíc v ní určitě využijete praktickou síťovou kapsu na zip. Jmenovka nad síťovou kapsičkou pomůže batohy rozeznat, i když se ve třídě sejdou dva stejné batohy.

K batohu můžete přikoupit i penál PENN 22016 ve stejném designu. Ten snadno umístíte do přední komory nebo do přední hluboké kapsy, kde určitě oceníte i odnímatelnou karabinku na klíče.

Lahvičku na pití dejte do kapsy na boku batohu, která je skrytá za zipem. Pohodlně se do ní vejde třeba naše lahvička ZIVA. Batoh je bohatě vybaven reflexními prvky, což oceníte hlavně v zimním období. Přesvědčit se, jak batoh svítí ve světle reflektorů, můžete v detailních fotkách, kde máme batoh nafocený i ve tmě.

Další vychytávky:

• zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • odolné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • poutko na přenášení batohu v ruce a poutko na lavici
  • batoh byl testován v ITC Zlín a prošel na jedničku

Náš tip:

Batoh je sice nejlehčí z naší nabídky, ale ti tak bude se vším učením, co musejí děti nosit denně na zádech, dost těžký,... Zkuste do lahvičky na pití dát třeba jen sirup, aby si jej vaše dítě dopustilo ve škole. Ulehčíte tak batoh až 0,5 kg váhy!

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh ENDY 22016 B

Máte s tímto produktem Školní batoh ENDY 22016 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh ENDY 22016 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesáttři např. (58, 62, 43, apod.)