Studentský batoh YOKO 22030 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 20.5.2022 15:05:00

Popis Studentský batoh YOKO 22030 G

Lehký modrý batoh vhodný pro každodenní nošení, ale i do školy s jemným květinovým potiskem. Střih YOKO má lisovaná záda bez výztuhy, jednu objemnou komoru, ale přitom objem cca 25 litrů!. Váží pouze 0,84 kg!

Jedna hlavní objemná komora pojme vše potřebné. Uvnitř komory najdete i polstrovanou kapsu na notebook, malou kapsu na zip a karabinku na klíče našitou na dlouhé pružence. Spousta věcí se vám vejde ale i do přední menší kapsičky - třeba penál ETUE 22030 ve stejném designu. Uvnitř malé kapsičky je navíc další síťová kapsa na zip.

Batoh má ale ještě jednu velkou kapsu ukrytou v zádové části! Ta je ideální třeba na složky, nebo sešity A4. Vstup do kapsy je z boku batohu.

Záda batohu YOKO jsou měkce polstrovaná. Doplňují je ergonomicky tvarované, měkce polstrované ramenní popruhy s výškově nastavitelným hrudním páskem.

Po bocích batohu jsou dvě kapsy na pití doplněné o kompresní popruhy. Díky nim do obou umístíte klidně i 1,5 litrovou PETku. Reflexní prvky jsou jemně zasazené do čela batohu a na ramenních popruzích. Batoh je opatřen zátěrem proti dešti, stejně tak jako dno z pevného, nepromokavého materiálu TOPDURA.

Další vychytávky:

• poutko na přenášení batohu v ruce
  • ideální volnočasový parťák

Vaše názory Studentský batoh YOKO 22030 G

Máte s tímto produktem Studentský batoh YOKO 22030 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YOKO 22030 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)