Školní batoh CODA 22018 B

Školní batoh CODA 22018 B

Kód zboží: 22018

Popis Školní batoh CODA 22018 B

Oblíbený dvoukomorový střih batohu CODA doporučujeme pro školáky od 125/130 cm výšky. Díky svému velkému objemu bude dobře sloužit i na začátku druhého stupně ZŠ. Střih je úzký, takže bude vyhovovat i hubeným vysokým školákům.

batoh má pevná, polstrovaná záda vyztužená lehkou hliníkovou výztuhou. Tu ale radíme nevytahovat, batoh by ztratil na pevnosti a tvaru. Navíc je výztuha superlehká.

Polstrované a ergonomicky tvarované jsou i ramenní popruhy, které zajistí pohodlné každodenní nošení i hodně těžkého školního nákladu. Ramenních popruhy lze regulovat na délku v jejich spodní části, ale můžete je utáhnout i k zádům v horní části. Samozřejmostí je výškově nastavitelný hrudní pás.

Dvě hlavní objemné komory batohu pojmou všechno potřebné učení. Zadní komora je užší než přední, radíme do ní umístit nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčovat. V přední, širší komoře, je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Na čele batohu pak určitě využijete i praktickou hlubokou kapsu, třeba na přenášení svačinky, nebo penálu PENN 22018 ve stejném designu. V kapse je umístěna i odnímatelná karabina na klíče.

Batoh jsme vybavili reflexními prvky na všech jeho stranách - což dobře vidíte v detailních fotkách, kde je vyfocen ve tmě.

Další vychytávky:

• ucho na zavěšení na lavici
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • dno z pevného a odolného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky chránící dno
  • zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • batoh prošel certifikací ITC Zlín na jedničku

Náš tip: Děti nám rostou před očima, ale batoh může sloužit klidně 3 i více let. Nebojte, díky délce a nastavitelnosti ramenních popruhů batoh snadno upravíte na rostoucí záda vašeho školáka

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh CODA 22018 B

Máte s tímto produktem Školní batoh CODA 22018 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh CODA 22018 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátpět např. (58, 62, 43, apod.)