Školní batoh COCO 22017 B

AKCE

Školní batoh COCO 22017 B

Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 20.6.2024 15:50:00

Popis Školní batoh COCO 22017 B

Univerzální tříkomorový batoh COCO je skvělým parťákem na prvním stupni ZŠ. Je vhodný od první třídy, ale díky svému objemu bude klidně dobře sloužit až do páté třídy. Letos v kombinaci modrých barev a designem s BMX riderem.

Tři komory pojmou úplně všechno učení. Zadní a prostřední komora jsou užší, než přední. V přední hluboké komoře najdete i praktickou síťovou kapsu na zip a odnímatelnou karabinu na klíče. V přední hluboké kapse je pak jmenovka.

Záda batohu jsou měkce polstrovaná, anatomicky tvarovaná a vyztužena hliníkovou výztuhou, která drží tvar zad ve správném tvaru. Ramenní popruhy jsou taktéž měkce polstrované, tvarované a opatřené hrudním popruhem. Popruhy se dají utáhnout jak v horní části k tělu, tak i ve spodní části na délku. Batoh by měl sedět na bederní kosti vašeho školáka a neměl by nahoře přesahovat ramena.

Lahvičku na pití uložte do kapsy na boku batohu. I střih COCO je bohatě opatřen reflexními prvky na čele, boku i bocích batohu.

Další vychytávky:

• měkké pevné ucho na přenášení batohu v ruce
  • ucho na zavěšení batohu na lavici
  • zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • pevný nepropustný materiál TOPDURA na dně batohu
  • batoh byl úspěšně otestován v ITC Zlín

Náš tip:

Hliníkovou výztuhu zad nevytahujte, zádový systém by tak ztratil anatomický tvar a utrpěla by i pevnost batohu. váha výztuhy je pouze 0,06 kg!

Vaše názory Školní batoh COCO 22017 B

Máte s tímto produktem Školní batoh COCO 22017 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh COCO 22017 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesát např. (58, 62, 43, apod.)