Kufřík Nice Day

Kufřík o velikosti 35cm s motivem NICE DAY

Příslušenství k Kufřík Nice Day

s DPH (bez DPH)
Sáček na cvičky Hearts - Pytel na obuvSáček na cvičky Hearts279,00 Kč (230,58 Kč)

Sáčky na cvičky jsou praktickým doplňkem školní aktovky pro uložení přezůvek či věcí na tělocvik.
Box na sešity s klopou A5 Hearts - Formát A5Box na sešity s klopou A5 Hearts119,00 Kč (98,35 Kč)

Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené.
Peněženka na krk Hearts - Peněženky a kapsy na krkPeněženka na krk Hearts228,00 Kč (188,43 Kč)

Praktická peněženka na krk má na vnější straně průhlednou kapsičku na průkazy či karty

Školní diář STUDENT Hearts - Deník - diářŠkolní diář STUDENT Hearts152,00 Kč (125,62 Kč)

Studentský diář s motivem Hearts

Vaše názory Kufřík Nice Day

Máte s tímto produktem Kufřík Nice Day nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Kufřík Nice Day koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátšest např. (58, 62, 43, apod.)