Box na sešity s klopou A4 Hearts

Kód zboží: s75117

Popis Box na sešity s klopou A4 Hearts

• Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami
  • Dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené.
  • Desky jsou k dispozici ve formátech A4 a A5, aby všechny sešity a školní dokumenty zůstaly pěkně rovné.
  • Motiv Hearts

Příslušenství k Box na sešity s klopou A4 Hearts

s DPH (bez DPH)
Pouzdro na dokumenty A6 Hearts - Obaly na doklady a kartyPouzdro na dokumenty A6 Hearts17,00 Kč (14,05 Kč)

Pouzdro na dokumenty A6 Hearts
Kufřík Hearts - Dětské kufříkyKufřík Hearts380,00 Kč (314,05 Kč)

Dětské kufříky jsou vhodné pro uložení výtvarných potřeb ve škole, nebo i dalších pomůcek či hraček doma.
Box na sešity s klopou A5 Hearts - Formát A5Box na sešity s klopou A5 Hearts119,00 Kč (98,35 Kč)

Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené.
Peněženka na krk Hearts - Peněženky a kapsy na krkPeněženka na krk Hearts228,00 Kč (188,43 Kč)

Praktická peněženka na krk má na vnější straně průhlednou kapsičku na průkazy či karty
Sáček na cvičky Hearts - Pytel na obuvSáček na cvičky Hearts279,00 Kč (230,58 Kč)

Sáčky na cvičky jsou praktickým doplňkem školní aktovky pro uložení přezůvek či věcí na tělocvik.

Školní diář STUDENT Hearts - Deník - diářŠkolní diář STUDENT Hearts152,00 Kč (125,62 Kč)

Studentský diář s motivem Hearts

Vaše názory Box na sešity s klopou A4 Hearts

Máte s tímto produktem Box na sešity s klopou A4 Hearts nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Box na sešity s klopou A4 Hearts koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)