BAAGL Školní aktovka Květiny

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

BAAGL Školní aktovka Květiny

Kód zboží: AAA-7695

Popis BAAGL Školní aktovka Květiny

•  školní aktovka s vyztuženým tělem, vnitřním organizérem, třemi oddělenými kapsami a zapínáním na kvalitní přezku.
  • Posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy popruhů vzhledem k výšce dítěte.
  •  Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Na klopě aktovky naleznete praktický elastický úchyt na penál, který vždy zajistí rychlý přístup k psacím potřebám každého školáka.
  • Uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Izolovaná přední kapsa, boční kapsa na láhev s nápojem a jedna uzavíratelná kapsa na drobnosti.
  • Lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky.
  • Velmi nízká hmotnost aktovky – 1 200 g.
  • Objem aktovky je 18 l, nosnost 6 kg.
  • Tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu.
  • Řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte.
  •  aktovka je vybavena trendy chlupatým přívěskem.
  • Aktovky z řady KLASIK byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Květiny

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Květiny nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Květiny koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátšest např. (58, 62, 43, apod.)