Vak na boty Fotbalový míč

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.
AKCE

Vak na boty Fotbalový míč

Platí do vyprodání zásob

Popis Vak na boty Fotbalový míč

Pokud Vaše dítě začíná dobrodružství ve školce či ve škole, vybavte jej malým, pohodlným batůžkem – vakem na boty, do kterého lze také uložit i jiné nejdůležitější poklady!

Zdraví a pohodlí

Víme, jak důležité je správné držení těla dětí, proto klademe velký důraz na to, aby batoh byl náležitě vytvarovaný a pohodlný. Šňůrky umožňují optimální rozložení hmotnosti. Měkký a lehký materiál vaku se dobře přizpůsobí zádům dětí.

Batoh s oblíbeným motivem Vašeho dítěte

Batoh s oblíbeným motivem umožní Vašemu dítěti vzít si s sebou boty a může se stát i oblíbeným místem pro poklady. Stane se důležitým prvkem během prvních cest do školky nebo do školy. Bude se skvěle hodit také během výletů.

Na nejdůležitější poklady

Batoh byl navržen s myšlenkou na nejmenší, jeho objem byl upraven tak, aby se do něj vešly všechny nejdůležitější poklady a současně nebyl příliš těžký. Přístup do objemné komory usnadňuje systém stahovacích šňůrek.

Parametry:
materiál: polyester
rozměr: 35 x 45 cm
hmotnost: 40 g

Vaše názory Vak na boty Fotbalový míč

Máte s tímto produktem Vak na boty Fotbalový míč nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Vak na boty Fotbalový míč koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)