Studentský batoh YUMI 22031 G

Studentský batoh YUMI 22031 G

Kód zboží: 22031

Popis Studentský batoh YUMI 22031 G

Střih YUMI je jedním z našich nejoblíbenějších. O puntíky si spousta děvčat píše. Proto jsme oblíbený motiv spojili s oblíbeným střihem na batohu YUMI 22031. Líbí?

Záda batohu YUMI jsou pevná díky hliníkové výztuze, jsou ale měkce polstrovaná. Polstrované jsou i délkově nastavitelné, anatomicky tvarované ramenní popruhy s výškově nastavitelným hrudním páskem.

Zadní komora je velmi prostorná, objemná, vejde se do ní veškeré učení. Uvnitř komory je na zádové části našitá polstrovaná kapsa na notebook a ještě další menší polstrovaná kapsička třeba na mobil nebo powerbanku. Přední užší komora je méně objemná, uvnitř je síťová kapsa na zip a karabina na klíče na dlouhé pružence.

V přední části batohu jsou 3 menší kapsičky na zip, které jsou od sebe odděleny vizuálně tmavě modrými popruhy na suchý zip. Díky nim můžete na čelo batohu umístit třeba skateboard. Po obou bocích batohu pak najdete síťové kapsy na lahev na pití. Na jedné straně je navíc kapsa doplněna o kompresní popruh. Díky němu můžete do kapsy pevně vložit 1,5 litrovou PET lahev.

batoh je opatřen zátěrem proti dešti. Stejně tak i pevné dno z materiálu TOPDURA. Batoh je jemně doplněn reflexními prvky na čele, bocích a ramenních popruzích. K batohu můžete zakoupit penál ETUE 22031 ve stejném designu.

Další vychytávky:

• objem 27 litrů
  • kovové taháčky
  • pevné nepropustné dno z TOPDURY
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Vaše názory Studentský batoh YUMI 22031 G

Máte s tímto produktem Studentský batoh YUMI 22031 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh YUMI 22031 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)