Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B

Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B

Kód zboží: TGROTH 21036 B

Popis Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B

• Hlavní charakteristika: pro 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale klidně i VŠ pevná polstrovaná záda s výztuhou nastavitelné ramenní popruhy a hrudní přezka Dvoukomorový studentský batoh pro všechny na středních, vysokých školách, ale hlavně na druhém stupni ZŠ.
  • Z naší zkušenosti víme, že bude dobře sedět žákům od 150 cm výšky.
  • Střih batohu ROTH má dvě objemné komory a dvě menší kapsy na čele batohu. Měkce polstrovaná záda batohu jsou dostatečně pevná a anatomicky tvarovaná díky lehké hliníkové výztuze.
  • Polstrované a ergonomicky tvarované jsou i ramenní popruhy s výškově nastavitelnou hrudní přezkou. Široká zadní komora batohu pojme všechno učení.
  • Uvnitř zadní komory je i polstrovaná kapsa na notebook, kterou ale můžete použít i jako kapsu na sešity nebo složky A4.
  • Na kapse je našitá ještě jedna malá polstrovaná kapsa, do které je možné uložit cokoliv, co potřebujete mít bezpečně v batohu uloženo - třeba mobil nebo powerbanku.
  • Přední komora batohu je užší, uvnitř najdete malou síťovou kapsu na zip a karabinu na klíče našitou na pružence. Po bocích batohu jsou dvě menší kapsy - jedna pevná na zip a druhá síťová na lahev na pití.
  • Vejde se do ní klidně i velká PET lahev, kterou můžete k batohu připevnit díky kompresnímu popruhu s přezkou. Na přední části batohu jsou dvě menší kapsy. Můžete je využít třeba na svačinu, nebo pro uložení penálu ETUE 21036.
  • Reflexními prvky najdete na kapsičkách na čele batohu, na boku při ukončení zipu zadní komory a jako pásky na ramenních popruzích. Látka batohu je opatřena zátěrem proti dešti, stejně jako pevné dno batohu.
  • Další vychytávky: poutko na přenášení batohu v ruce kovové taháčky dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh se vzory Topgal ROTH 21036 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)