Studentský batoh Růžová zebra Topgal YOKO 23023

Popis Studentský batoh Růžová zebra Topgal YOKO 23023

Hlavní charakteristika:

• váží 840 gramů
  • má pevná lisovaná záda z měkké pěny
  • jedna komora, jedna tajná kapsa na A4
  • výškově nastavitelná hrudní přezka
  • polstrované měkké ramenní popruhy
  • reflexní prvky
  • zátěr proti dešti
  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • poutko na zavěšení na lavici i přenos batohu v rukou

Jednokomorový batoh s odlehčeným zádovým systémem z měkké pěny. Součástí velké komory je polstrovaná kapsa na notebook i tablet a síťovaná kapsa na doklady. Tento model je díky své váze vhodný nejen do školy, ale i do města nebo na výlety. Stylový motiv zebry ve dvou odstínech růžové bude současně i módním doplňkem každého outfitu.

Batoh má tajnou kapsou na zádech, kam se pohodlně vejdou dokumenty o velikosti A4. Přední kapsa je jako dělaná na ETUE 23023 ve stejném designu. Reflexní prvky jsou zakomponovány tak, aby nenarušily celkový vzhled batohu. Po bocích batohu jsou dvě kapsy na pití, doplněné o kompresní popruhy. Díky nim se v kapsách udrží i 1,5 litrová PETka.

• Materiál: 100% Polyester
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 18 cm

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Studentský batoh Růžová zebra Topgal YOKO 23023

Máte s tímto produktem Studentský batoh Růžová zebra Topgal YOKO 23023 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Růžová zebra Topgal YOKO 23023 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)