Studentský batoh RUBI 2032

Studentský batoh RUBI 2032

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 25.2.2020 12:58:00

Popis Studentský batoh RUBI 2032

Úplně nový design studentského batohu RUBI si oblíbí všechny holky na druhém stupni ZŠ a výše! Nekoukatelný design s barevným potiskem na černém podkladu je prostě hitovka. Líbí? Nám jako dost!
Holky na střední či vysoké škole určitě ocení v zadní objemné komoře i polstrovanou kapsu, do které se vejde notebook až do velikosti 15,4" a navíc určitě využijí i menší polstrovanou kapsičku, která je super na uložení tabletu, nebo čehokoliv, co potřebujete mít jako v bavlnce. Velkou kapsu ale určitě můžete použít i na složky či sešity o velikosti A4, ty budou taky rády, že nebudou mít pomačkané rohy...
Zadní komora je nejširší a nejobjemnější. Přední komora je užší a uvnitř je menší síťová kapsička na zip, na drobnosti, které by nechcete, aby se v batohu mezi učením toulaly. Na přední straně batohu jsou dvě kapsy. Jedna hluboká a na ní našitá druhá menší s potiskem. Obě se zavírají na zip.
Dbáme i na bezpečnost a zdraví malých i velkých studentek. Zádům dívek odlehčí pevná, anatomicky tvarovaná a polstrovaná zádová část batohu, kterou doplňují výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované ramenní popruhy a hrudní dopnutí. batoh jsme vybavili řadou decentně umístěných reflexních prvků.
Na obou bocích batohu najdete dvě kapsy. Do jedné z nich pohodlně umístíte i velkou PET lahev s pitím, kterou utáhnete popruhem tak, aby nevypadávala. K batohu si můžete zvlášť nebo v setu přikoupit i pouzdro ETUE 20032 ve stejném designu.
Další bonusy:

• hrudní přezka pro správné rozložení váhy
  • pevné a nepropustné dno z materiálu TOPDURA
  • kovové taháčky a ucho na přenášení batohu v ruce
  • zátěr proti dešti
Hmotnost: 1.20 kg
(bez příslušenství)
Rozměry: 44 x 22 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 9.00 kg

Vaše názory Studentský batoh RUBI 2032

Máte s tímto produktem Studentský batoh RUBI 2032 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh RUBI 2032 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesát např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: