Studentský batoh ROTH 22029 G

Studentský batoh ROTH 22029 G

Kód zboží: 22029

Popis Studentský batoh ROTH 22029 G

Dvoukomorový střih batohu ROTH o objemu 27 litrů je ideální společník na druhý stupeň základní školy, na střední školu, ale i na volný čas.

Záda batohu jsou vyztužena hliníkovou výztuhou, anatomicky tvarována a měkce polstrovaná. Tvarované a polstrované jsou i ramenní popruhy, které doplňuje výškově nastavitelná hrudní přezka.

Zadní komora je objemnější než přední. Dejte do ní to nejtěžší učení, knihy, nebo třeba i notebook. Uvnitř zadní komory je totiž polstrovaná kapsa na notebook a ještě jedna menší polstrovaná kapsička, třeba na telefon nebo powerbanku. V přední užší komoře je pak menší síťová kapsa na zip a dlouhá pruženka s karabinou na klíče. Na čelní straně batohu ROTH jsou pak další dvě menší kapsičky na drobnosti.

Po obou bocích batohu jsou další dvě kapsičky. Na jednom boku je kapsička na zip, na druhém pak síťová kapsa na lahev na pití. Díky kompresnímu popruhu do ní bezpečně umístíte i 1,5 litrovou lahev.

batoh je opatřen zátěrem proti dešti, stejně jako nepropustné pevné dno batohu z materiálu TOPDURA. Reflexní prvky najdete decentně zasazené na všech stranách batohu - čele, bocích i na ramenních popruzích.

Další vychytávky:

• kovové taháčky zipů
  • ucho na přenášení batohu v ruce
  • objem 27 litrů
  • dno z pevného materiálu Topdura, který nepropustí vodu

Vaše názory Studentský batoh ROTH 22029 G

Máte s tímto produktem Studentský batoh ROTH 22029 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh ROTH 22029 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)