Studentský batoh COLLEGE Stone

Studentský batoh COLLEGE Stone

Popis Studentský batoh COLLEGE Stone

Na ní je našitý organizér, který tvoří dvě otevřené kapsičky mezi nimiž jsou poutka na psací potřeby. Velká zadní komora je členěna polstrovanou kapsou na notebook velikosti 15" na níž je našitá otevřená kapsa na tablet. Obě kapsy uzavírá široká pruženka ukončená suchým zipem. Na protější straně je v horní části malá kasička a USB kabel, který vyúsťuje v USB port na vnější straně středového věnce. V hodní části středového věnce je samostatná kapsička na zip přístupná z venku. V horní části zadního dílu je široké pevné madlo. Druhá komora je jednoduchá s otevřenou kapsou přese celou šířku batohu. Obě komory se uzavírají zipem. Obvod přední kapsy a část nosných řemenů jsou lemovány reflexní paspulí pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má tvarované polstrování pro pohodlné nošení. Dolní bederní operka je řešena jako skrytá kapsa na zip s RFID (radiofrekvenční) ochranou. Úplně dole se nachází nastavitelný bederní pásek pro lepší stabilitu batohu na zádech studenta. Nosné řemeny jsou polstrovány a na spojovacím pásku řemenů je umístěna píšťalka pro výstražný hvizd. V horní části zádového dílu je připevněno jednoduché poutka na zavěšení. Po obou stranách batohu jsou rozšiřitelné boční kapsy. Dno je vyztužené, textilní.

Zvláštnost: Pokud je kapsa batohu opatřena RFID ochranou, tak je zpravidla lemována speciálními ochrannými RFID vlákny, které dokáží zablokovat příchozí bezdrátové komunikace a zamezí tak nežádoucímu čtení choulostivých dat z Vašich kreditních, bankovních a jiných karet.

Vaše názory Studentský batoh COLLEGE Stone

Máte s tímto produktem Studentský batoh COLLEGE Stone nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh COLLEGE Stone koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)