Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G

Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G

Popis Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G

• Tříkomorový objemný batoh vhodný od první třídy. Velikostně vystačí klidně po celý první stupeň ZŠ.
  • Navíc parádní motiv s pávem v rozkvetlé zahradě se určitě bude líbit každé malé slečně. velikostně ideální od 1. do 5 třídy ZŠ pevná tvarovaná záda tři komory a hluboká přední kapsa Tříkomorový střih batohu COCO je zřejmě našim nejuniverzálnějším střihem z celé kolekce.
  • Letos jsme jej ozdobili motivem páva v rozkvetlé zahradě laděné do modravých a zelenkavých tónů s růžovými květy. Navíc jsme batoh doplnili o chlupatý přívěsek a růžové třpytky na přední kapse.
  • Díky většímu objemu bude batoh klidně sloužit po celý první stupeň ZŠ.Batoh má pevná, anatomicky tvarovaná záda s lehkou hliníkovou výztuhou. Nebojte, i když je střih COCO objemný, správně jej nastavíte i na záda drobnějších dívek, a to díky utahování ramenních popruhů v jejich horní části k zádům a ve spodní části na výšku.
  • Samozřejmostí je hrudní přezka, díky které batoh ze zad padat určitě nebude. Volné konce ramenních popruhů můžete díky magnetům připnout k tělu ramenního popruhu.
  • Zadní a prostřední komora batohu jsou užší, ideální pro ukládání desek na sešity, nebo těch nejtěžších učebnic. Přední komora je nejširší, nejobjemnější a navíc v ní najdete i kapsičku na zip a odnímatelnou karabinku na klíče, díky které je nebudete muset v batohu hledat.
  • Přední hluboká kapsička pak může sloužit na přenášení krabičky se svačinou, nebo penálu ve stejném designu PENN 20003. Uvnitř kapsy je i jmenovka.Lahvičku na pití, ideálně o objemu do 0,5 litru, umístíte do kapsy na boku batohu.
  • Můžeme doporučit zakoupení našich lahviček typu ZIVA, do kterých radím nalít jen sirup, ať si děti napustí vodu ve škole.
  • Reflexní prvky jsou dnes nutností, zvlášť v zimním období. Najdete je na čele, boku i ramenních popruzích batohu.Připraveni? Tak šup, rychle do školy!
  • Další vychytávky: měkké pevné ucho na přenášení batohu v ruce ucho na zavěšení batohu na lavici zátěr proti dešti pevný nepropustný materiál TOPDURA na dně batohu batoh byl úspěšně otestován v ITC Zlín
  • Náš tip: Hliníkovou výztuhu zad nevytahujte, zádový systém by tak ztratil anatomický tvar a utrpěla by i pevnost batohu. váha výztuhy je pouze 0,06 kg!
  • Výška: 40 cm
  • Šířka: 27 cm
  • Délka: 21 cm

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G

Máte s tímto produktem Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh s pávem Topgal COCO 20003 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)