Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles

Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles

Kód zboží: KPP9-13622

Popis Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles

• Oxy Scooler je tříkomorový batoh pro žáky i studenty s boční kapsou na láhev, organizérem, vnitřní malou kapsou a disponuje také kapsou na notebook do velikosti 15.
  • Nastavitelné ramenní popruhy i hrudní popruh společně s anatomicky tvarovaným prodyšným zádovým systémem přinášejí maximální pohodlí při nošení.
  • Samozřejmě nechybí reflexní prvky.
  • Rozměry: 45 x 30 x 16 cm
  • Objem: 23 l
  • Nosnost: 8 kg
  • Nízká hmotnost:? 910 g

Vaše názory Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY SCOOLER Grey triangles koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátšest např. (58, 62, 43, apod.)