Školní batoh MIRA 20018 B

Školní batoh MIRA 20018 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 3.4.2020 15:25:00

Popis Školní batoh MIRA 20018 B

Dvoukomorový objemný střih MIRA je velmi objemný a díky tomu i oblíbený u všech vyšších chlapců na prvním stupni ZŠ. Bude dobře sloužit nejméně do páté třídy základních škol, ale i déle!
Zádová část batohu je tvořena pevným, anatomicky tvarovaným, polstrovaným systémem s lehkou hliníkovou výztuhou, která drží záda batohu ve správném tvaru. Polstrované ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované a nastavitelné v jejich spodní části na délku. V horní části je můžete utáhnout k zádům, tak aby batoh od ramen neodstával. Výškově nastavitelný hrudní popruh zajistí to, aby batoh nesjížděl z ramen i drobnějším klukům.
Batoh má dvě hlavní komory, které pojmou vše potřebné. Zadní komora je o něco užší, dávejte do ní ty nejtěžší učebnice. V zadní komoře najdete i praktickou síťovou kapsičku na zip. Přední širší komora je členěna na dvě části polstrovanou přepážkou. Můžete tak od sebe oddělit učebnice a sešity, nebo učení a svačinku. Objemná je i přední oválná hluboká kapsa, která uvnitř ukrývá jmenovku a odnímatelnou karabinku na klíče. Můžete do ní umístit třeba krabičku se svačinkou. Lahvičku na pití doporučujeme umístit do boční kapsy batohu. Vejde se do ní pohodlně lahev o objemu do 0,5 litru.
Ani na modelu MIRA jsme nešetřili reflexními plochami - najdete je na ramenních popruzích, boku batohu i na jeho přední části a v lemech přední komory a kapsy.

Další bonusy:

• zátěr proti dešti
  • pevný materiál Topdura a nožičky na dně batohu
  • poutko na zavěšení batohu na lavici
  • poutko na přenášení batohu v ruce
  • batoh byl testován v ITC Zlín

Tip od nás: K batohu máte na výběr mezi dvěma penály ve stejném designu. Pro mladší žáky doporučujeme klasický jednopatrový klopnový penál . Kluci ve vyšších ročnících pak možná spíše ocení oválnou etui ETUE 20018, kde jsou pod malou klopnou psací potřeby volně uložené.

Vaše názory Školní batoh MIRA 20018 B

Máte s tímto produktem Školní batoh MIRA 20018 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh MIRA 20018 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: