Školní batoh Happy Cats

Školní batoh Happy Cats

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 12.4.2021 9:32:00

Popis Školní batoh Happy Cats

• školní batohy aktovkového typu vhodně doplňují klasické školní aktovky a jsou určeny pro žáky 1.stupně ZŠ.
  • Svým vnějším zpracováním se podobají více klasickým studentským batohům než školním aktovkám.
  • Hlavní, a však nejdůležitější rozdíl je v tom, že si uvnitř i celkově zachovávají pevnou konstrukci, která zásadním způsobem příznivě ovlivňujíe zdravý vývoj kosterního systému žáka, zejména jeho páteře.

Rozměry (š x h x v):    31x19x37 cm
Hmotnost:                    0.98 kg
Materiál:                        PAD/PES
Nosnost:                      6 kg

Vaše názory Školní batoh Happy Cats

Máte s tímto produktem Školní batoh Happy Cats nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Happy Cats koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdva např. (58, 62, 43, apod.)