Školní aktovka s roboty BEBE 23011

Popis Školní aktovka s roboty BEBE 23011

Hlavní charakteristika:

• váží 1 080 gramů
  • má pevná lisovaná záda
  • jedna komora s nepropustným organizérem
  • výškově nastavitelná hrudní přezka
  • nastavitelné ramenní popruhy
  • konečky ramenních popruhů jsou opatřeny magnetky (pro snazší uchycení vlajících konců)
  • blikačka
  • reflexní prvky - na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
  • zátěr proti dešti
  • pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • batoh testovalo ITC Zlín
  • odnímatelná karabinka na klíče
  • poutko na zavěšení batohu na lavici
  • poutko na přenášení batohu v ruce

Model BEBE je nejmenší batoh z naší nabídky. Jde o kompromis mezi aktovkou a školním batohem, který jsme vyvinuli speciálně pro malé děti s výškou 110 cm. O nadčasovost designu se postará skupinka robotů. Protože co jiného s nastupující robotizací můžeme dát na klučičí batoh?!

Batoh má jednu velkou komoru se žlutým nepropustným organizérem. Na přední části aktovky najdete další dvě praktické kapsy na zip s blikačkou. Ve vnitřní kapse jmenovku.

Do horní kapsy se vejde i penál ve stejném designu nebo krabička na svačinku. Do bočních kapes krásně sedí lahvičky o objemu 0,5 litru.

Náš tip:

Konce popruhů batohu jsou opatřeny magnetky. Ty slouží k připnutí na polstrovanou část ramenního popruhu. Zabráníte tak plápolání volných konců popruhů kolem těla dítěte.

• Materiál: 100% Polyester
  • Výška: 37 cm
  • Šířka: 28 cm
  • Délka: 19 cm

Vaše názory Školní aktovka s roboty BEBE 23011

Máte s tímto produktem Školní aktovka s roboty BEBE 23011 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka s roboty BEBE 23011 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)