Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B

Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B

Popis Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B

Hlavní charakteristika: nový zvětšený střih - vhodný i na začátek druhého stupně ZŠ pevná záda a anatomicky tvarované popruhy objemný, ale přitom subtilní střih CODA Oblíbený dvoukomorový střih batohu CODA jsme zvětšili tak, aby vyhovoval vyšším žákům jak na prvním stupni ZŠ, tak i na začátku druhého stupně ZŠ. Střih je ale úzký, takže bude vyhovovat i hubeňourům. Letošní novinka CODA 20020 je vyvedena v tmavě modrém a černém základu. Nedoporučujeme jej ale pro malé děti. Dobře sedí cca od 125 cm výšky/od druhé třídy ZŠ. batoh má zádovou část pevně anatomicky tvarovanou, polstrovanou a vyztuženou lehkou hliníkovou výztuhou. Tu ale radíme nevytahovat, batoh by ztratil na pevnosti a tvaru. Navíc je výztuha superlehká. Polstrované a ergonomicky tvarované jsou i ramenní popruhy, které zajistí pohodlné každodenní nošení i hodně těžkého školního nákladu. Ramenních popruhy lze regulovat na délku ve spodní části, ale můžete je utáhnout i k zádům v jejich horní části. Samozřejmostí je výškově nastavitelný hrudní pás. Dvě hlavní objemné komory batohu pojmou všechno potřebné učení. Zadní komora je užší než přední, radíme do ní umístit nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčovat. V přední, širší komoře, je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Na čele batohu pak určitě využijete i praktickou hlubokou kapsu, třeba na přenášení svačinky, nebo penálu PENN 21020 ve stejném designu. V kapse je umístěna i odnímatelná karabina na klíče. Batoh jsme vybavili reflexními prvky na všech jeho stranách - což dobře vidíte v detailních fotkách, kde je vyfocen ve tmě. Další vychytávky: ucho na zavěšení na lavici poutko na přenášení batohu v ruce dno z pevného a odolného materiálu TOPDURA plastové nožičky chránící dno zátěr proti dešti - látka nepromokne batoh prošel certifikací ITC Zlín na jedničku Náš tip: Děti nám rostou před očima, ale batoh může sloužit klidně 3 i více let. Nebojte, díky délce a nastavitelnosti ramenních popruhů batoh snadno upravíte na rostoucí záda vašeho školáka.

• Výška: 43 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 22 cm

Vaše názory Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B

Máte s tímto produktem Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Modročerný školní batoh Topgal CODA 21020 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)