Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G

Popis Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G

Hlavní charakteristika: pevná záda lehká hliníková výztuha dvě objemné komory praktická malá kapsička batoh KIMI je i přes svůj subtilní střih poměrně objemný - na výšku má 43 cm, takže se do jeho dvou objemných komor vejde opravdu vše. Doporučujeme jej ale pro dívky spíš až od druhé třídy, nebo 120 cm výšky. Motiv zebry a plyšový přívěsek, to je je hitovka, která hned tak nevyjde z módy, takže batůžek můžete používat určitě i několik let v řadě. Záda batohu KIMI jsou anatomicky tvarovaná, měkce polstrovaná a vyztužená hliníkovým rámem. Ten váží pouhých 0,06 kg, takže jej určitě nevytahujte, záda batohu by ztratila pevnost a správný anatomický tvar. Ramenní popruhy jsou polstrované a ergonomicky tvarované. Dají se utáhnout na výšku ve spodní části a k tělu v jejich horní části. Výškově nastavitelná hrudní přezka pomůže při nošení opravdu těžkého nákladu. Spodní část popruhů se díky magnetu dá upnout k polstrované části popruhu. Zadní komora batohu KIMI je užší a doporučujeme do ní dát ty nejtěžší učebnice. Přední komora je široká zhruba 2x tak jako zadní, najdete v ní praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku. K batohu můžete přikoupit penál ve stejném designu PENN 21010, který se vejde i do přední menší kapsičky. Tu ale klidně můžete použít i jako kapsičku na svačinku. K přední kapsičce najdete i odnímatelnou karabinu na klíče. Lahvičku s pitím radíme umístit do kapsy na boku batohu. Batoh KIMI je samozřejmě opatřen řadou reflexních prvků na všech jeho stranách tak, aby byla vaše školačka vidět i za špatných povětrnostních podmínek nebo za tmy v zimním období. Zkontrolovat si tuto skutečnost můžete v detailních fotkách, kde máme batoh vyfocený ve tmě. Další vychytávky: pevné nepropustné dno batohu z látky TOPDURA nožičky chránící dno batohu zátěr proti dešti poutko na lavici a na přenášení v ruce batoh byl testován v ITC Zlín na jedničku Náš tip: K batohu si můžete přikoupit penál ve stejném designu - PENN 21010 se dvěma kopami.

• Výška: 43 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G

Máte s tímto produktem Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Dívčí školní batoh zebra Topgal KIMI 21010 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)