Batoh do školy i ven TONY 20040 B

Batoh do školy i ven TONY 20040 B

Kód zboží: TONY 20040 B

Popis Batoh do školy i ven TONY 20040 B

• Vhodný pro studenty od druhého stupně ZŠ, SŠ, VŠ sportovně elegantní střih a originální design pevný zádový systém s polstrováním a hliníkovou výztuhou vhodný do školy i na sport Univerzální praktický batoh, který díky svému designu ocení, kromě žáků druhých stupňů, i starší školáci a studenti na středních a vysokých školách.
  • Záda batohu jsou ergonomicky tvarovaná a polstrovaná tak, aby docházelo k správné cirkulaci vzduchu mezi batohem a zády. Díky pevné, lehké hliníkové výztuze bude tvar zad batohu vždy pevně anatomicky tvarovaný. Zadní komora je širší vejdou se do ní všechny potřebnosti, včetně vašeho notebooku (cca do velikosti 15,4").
  • Ten umístíte do polstrované kapsy v zadní komoře. Dobře se ale do ní vejdou i sešity a složky o rozměru A4. Na kapse na notebook je pak ještě jedna menší polstrovaná kapsa na tablet, mobil, nebo powerbanku. Uvnitř přední užší komory oceníte menší síťovou kapsu na zip, třeba na uložení peněženky nebo mobilu.
  • Na čele batohu jsou dvě praktické menší kapsy na zip na drobnosti. Po obou stranách batohu najdete síťové kapsy, z nichž jedna je opatřena kompresním páskem. Díky němu nebude z kapsy vypadávat ani větší PET lahev.Další bonusy: polstrované regulovatelné ramenní popruhy s hrudním pásem poutko na přenášení batohu v ruce zátěr proti dešti - batoh nepromokne kvalitní zipy s kovovými taháčky decentní reflexní prvky na čele, bocích i ramenních popruzích batohu dno batohu je z pevného, odolného materiálu Topdura testovaného v ITC Zlín
  • Výška: 46 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 23 cm

Vaše názory Batoh do školy i ven TONY 20040 B

Máte s tímto produktem Batoh do školy i ven TONY 20040 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh do školy i ven TONY 20040 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)