Batoh dětský předškolní Playworld

Batoh dětský předškolní Playworld

Kód zboží: KPP9-15522

Popis Batoh dětský předškolní Playworld

• Menší batůžek vhodný pro děti předškolního věku na volnočasové aktivity.
  • Má jednu velkou kapsu, menší kapsu na svačinu a postranní kapsičky na lahev na pití.
  • Ideální pro děti od 3 do 6 let.

Příslušenství k Batoh dětský předškolní Playworld

s DPH (bez DPH)
Set 3dílný PREMIUM Playworld - Sety pro prvňáčkySet 3dílný PREMIUM Playworld2190,00 Kč (1809,92 Kč)

Školní set pro prvňáčka s motivem Playworld. Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.
Školní batoh PREMIUM LIGHT Playworld - Aktovky a batohy pro prvňáčkyŠkolní batoh PREMIUM LIGHT Playworld1990,00 Kč (1644,63 Kč)

Školní batoh řady Premium Light s motivem Playworld nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení.

Vaše názory Batoh dětský předškolní Playworld

Máte s tímto produktem Batoh dětský předškolní Playworld nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh dětský předškolní Playworld koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetdva např. (58, 62, 43, apod.)