Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák

Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák

Kód zboží: KPP9-16321

Popis Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák

• Menší batůžek vhodný pro děti předškolního věku na volnočasové aktivity s 3D efektem s motivem tučňáka.
  • Má jednu velkou kapsu, menší kapsu na svačinu a postranní kapsičky na lahev na pití.
  • Ideální pro děti od 3 do 6 let.
  • Rozměry: 30 x 22 x 14,5 cm
  • váha: ‹ 250 g
  • Objem: 6 l
  • Nosnost: 3 kg
  • Motiv Funny tučňák

Příslušenství k Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák

s DPH (bez DPH)
Batoh dětský předškolní FUNNY Oxy Bunny - BatůžkyBatoh dětský předškolní FUNNY Oxy Bunny449,00 Kč (371,07 Kč)

Menší batůžek vhodný pro děti předškolního věku na volnočasové aktivity s 3D králičími oušky s motivem Funny Bunny
 Zdravá lahev Scratch Wars Tučňák Bombarďák 0,7 l - Láhev na pití Zdravá lahev Scratch Wars Tučňák Bombarďák 0,7 l249,00 Kč (205,79 Kč)

Zdravá lahev ke každodennímu používání jako dětská lahev nebo lahev do školy.

Vaše názory Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák

Máte s tímto produktem Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh dětský předškolní FUNNY Tučňák koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicettři např. (58, 62, 43, apod.)