Šedý dvoukomorový batoh pro malé školáky od třetí do páté třídy.
| Vhodné pro | 3. - 5. třída |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 44.5 x 30 x 22 cm |
| Velikost zad batohu | 33 x 44 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 29 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |