Extra prostorný a pohodlný parťák pro všechny starší kluky nejen do školy.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměry | 48 x 35 x 25 cm |
| Velikost zad batohu | 36 x 46 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 40 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Hrudní pás, Formát A4 |