Originální a extra lehký batoh DIGITAL 26 A pro větší školáky.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Army |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 46 x 35 x 24 cm |
| Velikost zad batohu | 33 x 45 cm |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |