Školní batoh Core Logo Reflex

Školní batoh Core Logo Reflex

Kód zboží: AAA-7205

Popis Školní batoh Core Logo Reflex

školní batoh Logo Reflex s reflexním logem, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.
• Ergonomický školní batoh se třemi samostatně uzavíratelnými komorami s vnitřním organizérem a kapsou na 15palcový notebook či tablet.
• Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
• Boční kapsy z pevné síťoviny na láhev na pití či jiné drobnosti.
• Velmi nízká hmotnost batohu – 860 g.
• Objem batohu je 25 litrů, nosnost je 7 kg.
• Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu.
• Reflexní prvky pro bezpečnost dítěte.
• Batoh je vybaven elastickou svítilnou, která zajistí lepší viditelnost a bezpečnost školáka. Díky jednoduchému úchytu lze svítilnu pověsit kamkoli.

Vaše názory Školní batoh Core Logo Reflex

Máte s tímto produktem Školní batoh Core Logo Reflex nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Core Logo Reflex koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)