BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus

BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus

Kód zboží: AAA-30700

Popis BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus

• školní aktovka SHELLY s vyztuženým tělem, vhodná od 1. třídy ZŠ.
  • Tělo aktovky je tvořeno z pevné výztuže a funguje tedy stejně jako krunýř. Vše uvnitř je bezpečně chráněno.
  • Dvoukomorový systém pro optimální rozdělení zátěže, přední komora obsahuje praktický organizér s kapsičkou na drobnosti či telefon a karabinu na klíče.
  •  Zádový systém AIR ERGO ADJUSTABLE SYSTEM se skvěle přizpůsobí postavě školáka. Je navržen tak, aby podporoval zdravý vývoj dítěte a bylo zajištěno dostatečné proudění vzduchu podél páteře.
  • Ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní a prsní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě.
  • Vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti.
  • Boční kapsy z pevné síťoviny, které jsou vhodné pro jednu z našich láhví na pití.
  • Pevné dno drží stabilní tvar a proto je aktovka samostatně stojící.
  • Velmi nízká hmotnost aktovky – 1000 g.
  • Objem aktovky je 23 l a nosnost 6 kg.
  • Aktovka je vybavena trendy pop it přívěskem.
  • Aktovky z řady SHELLY byly testovány a certifikovány v akreditované zkušební laboratoři.

Příslušenství k BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus

s DPH (bez DPH)
Kufřík Dino - KufříkyKufřík Dino380,00 Kč (314,05 Kč)

Dětský kufřík s motivem Dino

Vaše názory BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus

Máte s tímto produktem BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si BAAGL Školní aktovka Shelly Dinosaurus koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicettři např. (58, 62, 43, apod.)