Procvičovací sešity a písanky

17,00 Kč
s DPH
Písanka pro 1.ročník. Bezdřevý papír. Vzory psaní písmen.

45,00 Kč

Sloh a komunikační výchova pro 3 ročník Základní školy

16,00 Kč
s DPH
Písanky korespondují s postupem učiva v učebnici. V písankách je pamatováno na procvičování písmen, slov, vět, číslic i matematických výrazů.

15,00 Kč
s DPH

Procvičovací sešity jsou plné úkolů, které je možno používat k samostatné práci i jako domácí úkoly a není opomenut i nácvik číslic. Postup učiva koresponduje s postupem v učebnici a na stránkách učebnice jsou odkazy na optimální stránku procvičovacího sešitu.

17,00 Kč
s DPH

Psací písmo použité v písankách je v souladu s aktuální tabulí psacího písma a prošlo schvalovacím řízením ve Výzkumném ústavu pedagogickém v Praze-Zličíně. Taktika výuky psacího písma využívá obtahování předepsaného písmene, nacvičování složitějších písmen po částech, psaní písmene (nebo částí) na předepsaném náznaku. Často jsou na prvních řádcích nácviku písmene používány pomocné sklonné čáry a výškové linky.

35,00 Kč
s DPH

Procvičovací sešity jsou plné úkolů, které je možno používat k samostatné práci i jako domácí úkoly.

56,00 Kč

45,00 Kč

Pracovní sešit z českého jazyka A4

s DPH

Učebnice matematiky pro 1.třídu ZŠ obsahuje sčítání a odečítání čísel v oboru do 20.

s DPH

Učebnice matematiky pro 4.třídu ZŠ.

skladem
Obsahuje soubor cvičení a úloh pro 5.třídu a rovněž shrnuje pravopisné učivo celého ročníku.

69,00 Kč
s DPH

Obsahuje diktáty a pravopisná cvičení vhodná pro jednotlivé ročníky.

s DPH

Řešením nejrůznějších úkolů se u dětí rozvíjejí tvůrčí schopnosti.

69,00 Kč
s DPH

Šesti obrázkových barevných karet tematických okruhů OBLÉKÁNÍ,POKOJ,KUCHYNĚ,KOUPELNA,DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY a DOMÁCÍ ZVÍŘATA

89,00 Kč
s DPH

Celobarevná cvičebnice zaměřená na vyjmenovaná slova.

s DPH

Zásobník cvičení a úkolů, které děti řeší – např. napodobují určitý tvar nebo pohyb.

s DPH

Zábavné úkoly pro děti předškolního věku.

175,00 Kč
s DPH

Cílem průpravných cviků k uvolnění ruky je připravit děti na psaní písmen a rozvinout jejich grafomotorické dovednosti.

99,00 Kč
s DPH

Celobarevná písanka nejen pro první třídu je určena k nácviku psaní písmen, slabik a slov.

s DPH

Najdeme zde křížovky, doplňovačky, tajenky, osmisměrky i další cvičení určená pro starší školní věk (12-15 let).

58,00 Kč

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: