Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl)

Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl)

Kód zboží: 963017
Cena bez DPH: 50,00 Kč
Cena s DPH: 55,00 Kč
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 13.8.2022 1:00:00
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl)

Knížky jsou velice přehledné a bohatě ilustrované. Obsahují spoustu úkolů k procvičování učiva. Přímo na jednotlivých stránkách je uváděna metodika k úkolům, ale většina úkolů je samovysvětlující. Jednotlivé typy učiva (opakování, výklad, sloh) jsou barevně odlišeny rámečkem kolem stránky v souladu s odlišením v učebnici. V procvičovacích sešitech je u úkolů dostatek místa k dopisování (řádkování je stejné jako u písanek). V úkolech žáci dopisují, podtrhují, luští tajenky, opisují, vybírají z nabídky slov, doplňují, vybarvují, hledají význam přísloví... Velký prostor je věnovaný opakování a doplňování i/ý.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl)

  Máte s tímto produktem Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl) nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Pracovní sešit z českého jazyka pro 5. ročník ZŠ (1. díl) koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátpět např. (58, 62, 43, apod.)