Procvičovací sešity a písanky

17,00 Kč
s DPH
Písanka pro 1.ročník. Bezdřevý papír. Vzory psaní písmen.

16,00 Kč
s DPH
Písanky korespondují s postupem učiva v učebnici. V písankách je pamatováno na procvičování písmen, slov, vět, číslic i matematických výrazů.

58,00 Kč
s DPH

Procvičovací sešity jsou plné úkolů, které je možno používat k samostatné práci i jako domácí úkoly.

56,00 Kč

35,00 Kč

45,00 Kč

Sloh a komunikační výchova pro 3 ročník Základní školy

17,00 Kč
s DPH

Psací písmo použité v písankách je v souladu s aktuální tabulí psacího písma a prošlo schvalovacím řízením ve Výzkumném ústavu pedagogickém v Praze-Zličíně. Taktika výuky psacího písma využívá obtahování předepsaného písmene, nacvičování složitějších písmen po částech, psaní písmene (nebo částí) na předepsaném náznaku. Často jsou na prvních řádcích nácviku písmene používány pomocné sklonné čáry a výškové linky.

s DPH

Obsahuje soubor cvičení a úloh pro 4.třídu a rovněž shrnuje pravopisné učivo celého ročníku.

45,00 Kč

Pracovní sešit z českého jazyka A4

s DPH

Učebnice matematiky pro 3.třídu ZŠ.

s DPH

Kniha obsahuje soubor cvičení a úloh pro 3.třídu a rovněž shrnuje pravopisné učivo celého ročníku.

s DPH

Obsahuje soubor cvičení a úloh pro 5.třídu a rovněž shrnuje pravopisné učivo celého ročníku.

69,00 Kč
s DPH

Obsahuje diktáty a pravopisná cvičení vhodná pro jednotlivé ročníky.

79,00 Kč
s DPH

Řešením nejrůznějších úkolů se u dětí rozvíjejí tvůrčí schopnosti.

69,00 Kč
s DPH

Šesti obrázkových barevných karet tematických okruhů OBLÉKÁNÍ,POKOJ,KUCHYNĚ,KOUPELNA,DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY a DOMÁCÍ ZVÍŘATA

79,00 Kč
s DPH

Zábavné úkoly pro děti předškolního věku.

99,00 Kč
s DPH

Celobarevná písanka nejen pro první třídu je určena k nácviku psaní písmen, slabik a slov.

s DPH

Zásobník příkladů pro 5. třídu ZŠ obsahuje sčítání, odečítání, násobení a dělení přirozených čísel, převádění jednotek délky, hmotnosti a času, porovnávání, sčítání, odečítání, násobení a dělení desetinných čísel a zápis zlomků.

Vaše historie zobrazených produktů
Chcete mít přehled o našich akcích slevách
a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
  • Široký sortiment kancelářských potřeb.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
Provozovatel: